Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi praktikák pattanás ellen?

Házi praktikák pattanás ellen?

Figyelt kérdés
Kezd-így nyár végére-pattanásos lenni az arcbőröm.Sok mindent kipróbáltam,(OXY,GYÓGYSZERTÁRI KENCSEFENCSE)de semmi nem használt,legfeljebb 1 héttel később,amikor újra kezdtek előjönni a pattik.Zsebpénzem elfogyott,amúgy sem akarom ilyenre költeni,de házi praktikákat szívesen kipróbálnék,akármiyen extrém is az.Legyetek szívesek segíteni,mit kell tenni egyáltalán egy ilyen helyzetben?

2012. aug. 23. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Nos amit nem javallok: házi kísérletezés akár extrém módon. Szerintem te sem akarod heges fejjel leélni a hátralévő életed... vagy tévedek?


Menj el kozmetikushoz!!!!!!!!!!!!

Kérd meg anyukádat. Csak 1x kell vele konzultálni és kész.

2012. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%
nekem elég problémás bőröm van, nem rég ajánlották a csalán teát napi 2-3 alkalommal egy pohárral. állítólag ez beválik én is most vettem és kipróbálom. ha kipróbálod majd írd le mit tapasztaltál :)
2012. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát kössz a válaszokat,és őszíntén,nem akarok elmenni sehova.A csalánteát kipróbálom.Köszönöm.
2012. aug. 25. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Van sok házi praktika a neten. Használd a google-t. :) Sok pakolást meglehet csinálni otthoni alapanyagokból.
2012. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm a saját pisijét kente az arcára :S,elég gusztustalan,de nagyon szép lett a bőre.
2012. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó de troll vagy!xd
2012. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem még apa barátnője mondta a pattanások ellen: egyél élesztőt. Elvileg tényleg beválik. Én megkóstoltam és máris futottam a wc-re. Fura, mert az apukám barátnője pedig egyszerűen imádja. Blöá...
2012. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!