Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes lenne elmenni bőrgyógy...

Érdemes lenne elmenni bőrgyógyászhoz a pattanás utáni sebekkel/hegekkel?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy nálam nem igazán a pattanások okozzák gondot (mostmár), hanem mindig kinyomom, sajnos nem tudom megállni, és utána csúnya seb lesz utána, és azok egyszerűen nem akarnak eltűnni. Ja, és nagyon sok mitesszerem van:( Ebben is tud segíteni a bőrgyógyász?

17/L



2012. aug. 24. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ismerőseim közül aki eddig volt bőrgyógyásznál hasonló gonddal, mindenki rossz élményekkel jött vissza, kiírt valami krémet, ami nem segít és csillagászati összegekbe került. Helyedben inkább kozmetikusnál próbálkoznák. Nekem is miteszeres az orrom, ha megpróbálom kinyomkodni akkor vörös marad 3 napig, kozmetikus ha megcsinálja 1 hónapig alig látni és csak pár óráig piros. Pattanásokra pedig biztos fog ajánlani valami krémet. De ez az én személyes véleményem a bőrgyógyászokról ...
2012. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használj erre való krémeket.
2012. aug. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán foglalkozik vele,a kozmetikus lecsiszolja vagy lehámlasztja.
2012. aug. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes, mert több mint valószínű, hogy felír rá csupa drága kencét, ami nagyon nem éri meg. Merthogy mást természetesen nem tud ő se csinálni vele.

Viszont én tudok ajánlani neked egy "barátibb" krémet, ami nekem ezen a problémán segített. Sudocreme (vagy esetleg Neogranormon) ezek a krémek kifejezetten hámosítóak, tehát ha minden nap több óráig rajtahagyod, akkor szinte biztos, hogy eltünteti a pattanások nyomait :)

2012. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kozmetikushoz nem szeretnék menni, mert nincs havi 6000 forintom:( azért gondoltam hogy elmegyek bőrgyógyászhoz, mert eddig bárkivel beszéltem nekik segített.. hát nem tudom mit kezdjek magammal.
2012. aug. 24. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! velem is ez van, én 20 éves vagyok (lány), és kb 15-16 éves korom óta nyúzom a bőröm. nekem is nagyon mitesszeres az arcom... meg tág pórusú..és egyébként azt mondják, hogy minél többet nyomkodja az ember, annál inkább tág pórusúvá is válik. dehát nem futhatok naponta kozmetikushoz. kb fél éve voltam kozmetikusnál.. nincs rá se időm, se pénzem. elmúlik egy pattanás, másnapra kijön egy újabb (ha szerencsém van, csak 1, de van amikor 10 új...) úgyhogy én vettem aloe vera gélt (rossmann, dm, tesco, ezeken a helyeken tudod megvenni), és az elég sokat segít az állapotukon. én már a 4. flakont használom. ha nyomkodom az arcom, akkor jó vastagon bekenem, bemasszírozom, és fél-1óra múlva csökken a pirosság, és lejjebb megy a duzzanat (ami a nyomkodástól van), ezenkívül antibakteriális, elpusztítja a bacikat, vírusokat, gombát is. nagyon sok mindenre jó, érdemes beszerezni. :) ettől jobb krémet/gélt még nem nagyon találtam. az ára 1300-1400 ft. a rossmannban kicsit olcsóbb. és gélt vegyél, ne sprayt, mert az kicsivel jobb.
2012. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, annyit még elfelejttem mondani, hogy én is voltam már iylennel bőrgyógyásznál, de kb nem foglalkoznak ilyenekkel... azt mondják, hogy " ne nyomkodd magad", ennyi.. meg az egyik azt mondta, hogy jó a lézeres kezelés, a többi meg semmit sem ér...


remény pedig mindig van :)


még amúgy örülj ha csak foltjaid vannak. nekem pár helyen besüppedt hegeim vannak..

2012. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!