Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl lehet a kiütés? 2hós...

Mitöl lehet a kiütés? 2hós kisfiamnak az arcán piros pattanás szerű pöttyök lettek és azt monta a doki hogy elmulnak de már két hete ott vannak és már a feje tetején is vannak. Vigyem el börgyógyászhoz vagy tényleg elmullik.

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt én kérdeztem, nekünk most kezd letisztulni, még van 1-2


www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és magától gyógyul...
2009. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha szopok, lehet tejkiütés. Mi is azt hittük, hogy tejallergia,kaptunk is HA-s tápszert. Mikor már átálltunk, és szopizni sem szopott, akkor is ilyen volt az arca. Kentem a doki által felírt kenőccsel, akkor is két nap múlva kijöttek. Most azt vettem észre, hogy a fejének elfekvése miatt megfordítottam a kiságyban és nem pöttyös..most meg fogom nézni, hogy mitől lehet. Vannak az ágyában plüss figurák, csörgők..lehet valamelyikben van valami. Egyébként csak a ruhával nem fedett területen pöttyös..
2009. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk azt mondták tejkiütés vagy most űrülnek ki a hormonjaid a szervezetéből. Mi tejkrémet kaptunk rá, hamar elmúlt tőle.
2009. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bocs, szopok helyett szopik:D
2009. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előzőnek: már csodálkoztam pedig, hogy ilyen őszinte vagy..... :D:D
2009. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bocsi...:)
2009. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jajjmár, éppen babás oldalon lennék ilyen őszinte:D Nemáár:D Ne tessék bántani, elírtam, nah:D...folyton ezen jár az eszem, mit csinálak???:DDDDDD
2009. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
allergia lehet, a gyerekdoki nem mondta h mi baja van?
2009. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jólvanna....nem bántásképp, csak megmosolyogtam, aranyos volt az elírás (vagy elszólás?) Jó babázást mindenkinek!
2009. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Mitől lehet egy 13 hónapos kisfiú popsija csupa pici piros pattanás?

Soha nem volt gond kisfiam popsijával, semmitől nem volt piros neki. Most viszont egy hete iszonyatosan csúnya neki, pattanásos, vörös, pöttyös. Mindenféle popsitörlőt használunk, mindig is bírta, sőt, kenőcsöt Bepanthent használunk ami neki a legjobb volt mindig....

Piros udvaru, pattanás hegyes a közepe, mitől lehet?

Iker lányaim 17 hósak,és néha ilyen pattanások jönnek ki rajtuk,leginkább a lábukon.Nem viszket nekik.Tojástól lehet ilyen?

Lehet szemölcs 8,5 hós babám hasán? Először pici piros pötty volt, mint egy pattanás, azt hittem elmúlik és kész, de most bőrszínű kis dudor maradt ott.

Szerdán megyünk a dokihoz, majd neki is megmutatom. Másnak van ilyen tapasztalata? Elmúlik? Mitől jöhetett ki?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!