Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is csúnya az...

Szerintetek is csúnya az elálló fül?

Figyelt kérdés
Eléggé elállóak a füleim de sajnos bele kell törődnöm.Mostanában egyre többet fogatom össze a hajam de ha rám néznek mindig arra gondolok hogy biztos azt gondolják magukba hogy milyen ronda elálló fülei vannak.15/L
2012. aug. 24. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csúnya.
2012. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

neemm nézd csak:

[link]

[link]

2012. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is elálló füleim vannak és elmondom mit gondolok.Mindenki azt mondja, hogy jaaaaj semmi gond velük, meg úgy sem azt nézik meg hasonló.Tudomásul kell venni, hogy igenis azt nézik és nevetség tárgyát képezi az elálló fül.Én fejkendőt hordok és hosszú hajam van és nem egyszer fordult elő, hogy egy szórakozóhelyen bejött egy idegen, akinek elálló fülei voltak, mindenki körülöttem el kezdett mutogatni rá, hogy nézd már biztos jól fogja a rádiót meg ilyenek.Hát én szégyeltem magam helyettük.100 emberből 99 kinevet és az ismerkedést számomra teljesen el lehetetlenítette.Azt a szégyen érzetet amikor valaki rád néz és kinevet nem tudjátok elképzelni.27 éves vagyok és azért gürizek szombat vasárnap is, hogy elmenjek egy plasztikai sebészhez és rendbe hozhassam magam.Sajnos ez van.9 éves öcsémnek is elállóak a fülei és a következő az övé lesz amit megcsináltatok, hogy ne kelljen neki azt átélnie, amit nekem gyakorlatilag az eddigi életemben.
2012. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: TELJESEN IGAZAD VAN! De ezt csak az tudja megérteni egy kicsit is, aki ezt átélte. A többiek könnyen nevetnek... Az igaz, hogy az emberek nem a másik ember füleit nézik - mindaddig, amíg azok normális fülek, hiszen akkor nem feltűnő! De ha az átlagostól eltérő, akkor a tekinteteket a fülek odavonzzák, így aki nem akarja is, rögtön azt nézi. Ettől szenvedtem én is 32 évig! Aztán rászántam magam a műtétre, és érdekes, rögtön abbamaradtak a megjegyzések. Ezek szerint mégiscsak szükség volt a korrekcióra!
2012. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!