Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon nagy a homlokom ahhoz,...

Nagyon nagy a homlokom ahhoz, hogy ne legyen frufrum?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 26. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem. így is nagyon szép vagy. ha neked így tetszik és jól érzed magad akkor más véleméyne miatt ne vágass csak ha neked is tetszik.
2012. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem az, és nagyon szép vagy!
2012. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sztem lehet h egy picit magas ,ha zavar akk sztem inkb oldalfrufrut vágass ,az sztem jobb lenne,meg azt jobban fel tudod csatolni ha nem akatod.
2012. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem is szép vagy így is :).. szerintem az oldal frufru jobban állna mit a hagyományos .....
2012. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


igazából én semmilyen frufrut nem szeretnék...csak akkor lesz ha muszáj :)

2012. aug. 28. 16:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Normális arányaid annak és szép vagy :) 25/L
2012. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia Anna, nem magas a homlokod, nem kell frufru, nagyon szép arcod van.

Amúgy táncolsz még? :)

2012. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia, nem Annának hívnak és nem is táncoltam soha.

Köszi a válaszokat :)

2012. szept. 14. 23:28
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]


ez a kép után többen is beszóltak, hogy nagy...

2012. szept. 29. 10:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagy a homlokod, de szép, és illik az arcodhoz! Én nekem is nagy, (kb. mint neked) de nincs frufrum. Volt többször is (egész/fél, rengeteg fajta) de sok a macera vele, hamar zsírosodik, be kell lőni, stb. Szerintem nagyon jól áll az arcodhoz, és ha választani kéne, inkább egy nagy homlok mellett döntenék, mint hogy kicsi legyen. (szerintem ha valakinek nagyobb a homloka, intelligensnek látszik- jó értelemben :-D) szóval, ez az én "nagy életttapasztalatom" remélem, segítettem! :-)
2012. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!