Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

sziasztok! az a problémám hogy vállig érő a hajam( olyan 2-3 centivel hosszabb mint vállig érő, de mivel hullámos rövidebbnek tűnik). Most nyáron amikor nincs hideg magától szárad, de hiába ha hajszárítóval is mindig így áll, ráadásul száraz, kócos, durva tapintású, és nincs formázva se 'egyenes az alja'.ilyen a formája:

[link]

(szal így össze-vissza hullámosodik)


Válig érőnél 15 centivel hosszabb hajam volt, de sokat vasaltam és 'seprűs' lett a vége ezért vágattam anno bubis frizurát. Ha kivasalom puha fényes és jó állása lesz, de ettől tönkremegy, így ritkán vasalom. Ha hosszabb lesz a hajam, tavasszal formáztatom, de hogy szárítsam vagy mit kezdjek vele? Folyton összefogom magas lófarokba, vagy felkontyolom, de az túl unalmas.. hullámosítani is próbáltam, de csak jobban szétállt.. alig várom hogy hosszú legyen, szerintem úgy jobban nézne ki..mit tegyek vele?:/

16L


2012. szept. 1. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Használj ricinusolajat, az majd rendbeteszi, nem lesz seprűs :)Aztán, vegyél gliss kur sampont, balzsamot, hajpakolást és hajsprayt, azt a fekete- arany kupakút, de az egész családot vedd meg, mert külön-külön semmit se használ.

Esetleg valami vitamintablettát is szedhetsz, és akkor egészséges lesz a hajad.

Vasalhatod ha neked úgy jobban tetszik, de használj hővédőt előtte. És ugyanez vonatkozik a szárításra is :)

2012. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne vasald, ha megszárad, akkor tegyél rá Kallos hajvégápoló szérumot, nagyon szép fényes, puha lesz tőle a hajad, én nem csak a végére teszem hanem az egész hajamra, adagolós így 2-3 nyomás elég az egész hajamra. 30ml
2012. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) mentek a zöld kezek! ( nagyon ritkán vasalom csak a hajam)
2012. szept. 1. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
én Avonos hajvégápoló olajat használok évek óta, én szeretem :) próbáld körkefével kiszárítani, először nehéz és nem biztos, hogy szép lesz, de bele lehet jönni hamar :) VAGY létezik olyan fésű, ami úgy néz ki, mint egy hajvasaló (tehát ilyen " összenyomós"), belül van a kefe része, a külső fele pedig lyukacsos, ezen keresztül tudod szárítani a hajad, amitől egyenes lesz :)
2012. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi:) neked is ment a zöld kéz. hol lehet olyan 'hajvasalós fésűt'? kapni?:)
2012. szept. 1. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:

tessék:

[link]

2012. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a fodrászomtól kaptam, wella, nézz szét a vaterán vagy hasonló oldalakon biztos találsz, de fodrászkellékesnél is tudsz venni, újonnan, nem hiszem, hogy nagyon drága lenne, nem muszáj wellának lennie :)
2012. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!:D
2012. szept. 2. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!