Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a fontosabb? Az, hogy...

Melyik a fontosabb? Az, hogy egészséges legyen a hajatok, vagy az, hogy hosszú?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Hogy egészséges. Nekem most elég hosszú, de egészségtelen, töredezett, meg minden. Bár ha le kéne vágatnom rövidre, hogy egészséges legyen, akkor nem tenném meg.:D
2009. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy egészséges. Ha azt látnám, hogy ronda, fénytelen, töredezett a hajam rögtön levágatnám. Főleg, hogy nekem nagyon gyorsan nő. De az is fontos, hogy nem csinálok semmit, amitől egészségtelen lenne, nem festetem, nem vasalom még csak hajszárítót sem használok.
2009. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én mindig vágom a végét, hogy ne legyen olyan elvékonyodott. Vannak, akiknek csak az számít, hogy minél hosszabb legyen, közben meg nagyon ronda, törött, fénytelen a hajuk vége. Meg azt sem tudom megérteni, aki agyonvasalja, nagyon gusztustalanul tud kinézni, mikor tiszta törött. Inkább lenne hullámos vagy göndör a haja, és egészséges, sokkal szebb lenne. De örülök, hogy nem mindenki ilyen. :)
2009. júl. 28. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
tökmindegy csak jólnézzenki:D
2009. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

12.59-essel nagyon egyet értek, de persze szeretnék én is selymes, csillogó hajat xDxD. Csak le kéne szokni az állnadó színezésről, szőkítgetésről :D. De azt soha! xD

16L.

2009. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egészséges! Már 3 éve növeszteném a hajam, de 3 havonta le kell vágatnom a végét, mert törik...:S Az pedig gusztustalan... Szóval inkább legyen vállig érő, de egészséges! :)
2009. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fontosabb az, hogy egészséges legyen.
2010. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Számomra fontosabb az, hogy egészséges legyen.Ha előre teszem a hajam, a mellemig ér, tehát olyan középhosszú.De legalább szép a vége.

Egyik ismerősömnek jóval a melle alá ér, kb. 10-15 centivel hosszabb, mint az enyém, de 2 éve nem látta fodrász a haját és nagyon vékony, töredezett már a haja.Nekem nem tetszik egyáltalán, hiába olyan szép hosszú.Szerintem semmi értelme annak, hogy valakinek csaknem derékig érő haja van, de abból az utolsó 10 cm olyan száraz és töredezett, hogy már fehér a vége...

2012. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!