Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menny időnként mostok hajat?

Menny időnként mostok hajat?

Figyelt kérdés
Kort hajhosszt és nemet is kérek
2012. szept. 6. 06:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Nekem vállig érő talán hosszabb kicsit egyenes szárú sötét barna hajam van! Nem vékony szálú! Én 3-4 naponta úgy heti 2 alkalommal! Amikor megdolgozok akkor 2 naponta muszáj sőt amikor építkezésen voltam és tök leizzadtam és tiszta kőpor vagy föld volt a hajam akkor volt amikor mindennap de volt, hogy inkább nem mostam meg mert az sem tesz jót neki inkább jól kifésültem meg megráztam! Amikor pékségben melóztam ott 2 naponta azért megmostam mert nagyon meleg volt és izzadtam de volt ott is, hogy 3 naponta inkább. Amikor nem melozok akkor heti kettő alkalom!

2012. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

2naponta

kb eddig ér:

[link]


19L

2012. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!