Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a fenét kezdjek a hajammal?

Mi a fenét kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Eredetileg szőke vagyok. Befestettem feketére, majd pár hónap múlva az alja vörös lett. A leszívás kikezdte, ahol vörös nagyon kócosodik és töredezik, ráadásul sokkal jobban göndörödik (eredetileg csak ilyen hullámos-összevissza), mint máshol, és a vasalás is hamarabb kimegy belőle. (A göndörödés nem tudom, miért lehet, esetleg ha valaki tudja, ezt is elmagyarázhatná :))

A fekete nagyon jól áll, meg minden, de meguntam. Szeretnék szőke lenni újra, viszont nagyon megijesztett, amilyen a vörös rész lett... Nem akarom, hogy ilyen legyen az egész. Lenőni nem hagyom, mert az hihetetlen csúnya. Mit csináljak? Ha végül mégis fekete maradok, az sem nagy baj, mert ez is tetszik és jól is áll, csak a szőke azért mégis jobb lenne. :D


2009. júl. 29. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is szőke a hajam ráadásul vékonyszálú, és 3 éve festem feketére.

Én nem mertem leszivatni, mert nekem is álatira tört a vége tőle.

Nem hiszem hogy sok okosat tudnál csináélni a hajaddal anélkül hogy tönkrevágnád, én hagytam kicsit lenőni, utána rövidre vágattam. Lehet hogy te ezt nem szeretnéd, bár nekem azóta hihetetlen gyorsan nő.

Sajnos több tippem nincs. :)

Ugyanis ha le is szivatod a feketét az is vöröses lesz, ráadásul ki fogja kezdeni a hajad, roszabb esetben letörik.

Szerintem vágass, vagy árnyalataival világositsd vissza. ( PL következő festésnél barnás, aztán világosabb, utána szőkésbarna)

2009. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem melir kéne a hajadba (szöke), elsöre persze ne várj tökéletes szint, kis idö kell h eltünjön a fekete, amugy nekem is vékonszálu és kevés hajam van és mindezek mellett fekete voltam sokáig, és nem tudtam más csak kinöveszteni...

Ja és a vasalás: ne csodálkozz ha törik a hajad, a szökitöporral szökitett hajat tilos vasalni, mert 100% h letörik vagy kiszárad a vége

2009. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!