Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljam, hogy ne...

Hogyan csináljam, hogy ne sérüljön a hajam?

Figyelt kérdés

Félhosszú, festett szőke hajam van. Mindig rendesen ápolom, 3 havonta vágatom, szóval ápolt hajam van, de sajnos nagyon könnyen szárazzá és töredezetté válik.

A hajam alapból se nem göndör/hullámos se nem egyenes, tehát ha csak simán megszárítom nem valami szép. Már 2 éve nem vasalom és "bántom" mindenféle formázással és vagy elviselem a természetes állapotát vagy felkötöm.

Most, hogy minden nap, ráadásul egész nap emberek között vagyok az egyetemen, azért szeretném ha rendezett lenne a hajam és arra gondoltam, hogy minden hajmosás után begöndörítem, mert mégis csak jobb ha heti 2x besütöm a hajam alacsony fokon mintha nap mint nap a vasalóval nyúznám. A göndörséget szerencsére jól tartja a hajam. Szerintetek ez még belefér ha rendesen ápolom mellette? Eddig 2 naponta mostam hajat, de most próbálom heti 1-2-re csökkenteni, hogy ne kelljen minden másnap formáznom.

Ha tudtok valami szuper pakolást ami nektek bevált és szerintetek segítene megelőzni a bajt, akkor azt is írjátok meg légyszi:) Ja igen és ha van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban arra is kíváncsi lennék:)


21/L


2012. szept. 9. 09:04
 1/1 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanez a szitu.. az én hajam is festett, fekete. amúgy tuti a festék miatt töredezik. nálam az isana hajpakolás vált br, a rózsaszín tubusos(rossmann saját márkája)
2012. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!