Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen pakolást, sampont,...

Milyen pakolást, sampont, hővédőt, balzsamot vagy bármit ajánlanátok a minden nap vasalt, szőkített töredezett hajra?

Figyelt kérdés

Mindig hamvasítóval mosom a hajam, csak így van szép hamvas hajszínem.Ajánlottak egy Kallos hajápoló elixírt, de a fodrászkellékesbe valami drágább cuccot akartak rám tukmálni. Kallos szőke hajra való kristályolaj azt hiszem.( [link] Szkeptikus vagyok az eladók által tökéletesnek elmondott cuccokkal szemben. (az eladó még azt is hozzátette,hogy nem marad hajam,vigyem csak 1500-ér az olajat.)

Amik rendelkezésemre állnak : Nívea szőke hajra való sampon

[link]

Kallos GoGo száraz ,sérült töredezett hajra való balzsam

[link]

Gliss kur liquid silk

[link]

Balea trend it up

[link]


Esetleg bármi ami segít azon,hogy ne törjön a hajam? szeretném növeszteni. Vasalás nélkül idiótán néz ki, és mindig szőke hajat akartam.


2012. szept. 14. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

én is szőke vagyok és mindennap vasalom de egézséges a hajam. Bár ez tudható hogy itthon karbantartom fodrászollókkal meg tudom csinálni a frizkóm.

És amit ajánlottak olajat igen jó,miért nem vetted meg?? Én ezt használom fél éve kicsit férfias az illata ezért levonnék 1 pontot tőle,de a hatása isteni. Puha,fényes,egészséges lesz tőle a hajad,meg kellett volna venned.

Én sampon balzsamot pantene proV festett hajra való termékcsaládját használom,nagyon jó minőség és szépen megtartja a hajszínemet miközben ápolja is.

Nivea nekem nem vált be.

Hamvasítót én is használok.

Hajpakolásnak meg kipróbálhatnád,rossmannba lehet kapni fél littyós tégelyben bio gránátalmás/mézes/olivás hajpakolást. Rettentő sokáig elég ez a mennyiség és csak 800 ft.

Remélem tudtam segíteni

2012. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rengeteget segítettél ,köszönöm :)
2012. szept. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!