Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen olyan kozmetikai...

Milyen olyan kozmetikai márkákat ismertek amik gyártásakor nem kísérleteznek állatokon?

Figyelt kérdés

Elvileg kéne rajtuk lennie jelnek. De múltkor dm-ben akartam venni egy arclemosót, vagy arcradírt, de egyiken sem láttam, pedig mind megnéztem.

A Petás listán meg jóformán csak olyan külföldi cégek vannak amit itt alig lehet kapni :S



2012. szept. 15. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Freeman, arra rá van írva. De szerintem a Lush és társaik is ilyen "környezetbarátak".
2012. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Essence pl. nem kísérletez állatokon. Plusz akkor már a Catrice sem (szerintem), mert ugyanaz a cég gyártja.
2012. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alverde. Ez a dm saját márkája, csupa természetes cucc van benne, és nem kísérleteznek állatokon.
2012. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!