Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tisztítod, mosod le az...

Mivel tisztítod, mosod le az arcodat? Mi a mindennapi arctisztítási rutin nálad?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen Garnieres sminklemosóm, illetőleg minden reggel és este megmosom az arcom Neutrogena stress control arcradírral, de ez mindennapos használatra van. Van egy L'Oreál-os arctonikom is, de azt ritkán használom.
2012. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
csak nuskin termékeket használok!
2012. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Reggel L'Oreal arctejjel áttörlöm, vagy gyógyszertári mosakodókrémmel megmosom. Utána kevés smink jön. Este lemosom a sminket arctejjel, majd fürdés közben arclemosóval (még nem találtam meg az igazit, most Garnier Fruit Energy van) átmosom. Éjjelre Isotrexin géllel bekenem a pattanások ellen. Heti 1x mézes-cukros arcradírral megyek át rajta, illetve kb. kéthetente Avon Planet Spa fehér teás lehúzható arcmaszkot használok.
2012. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggel és este tisztítom az arcom arctisztító tejjel. Éjszakára mást nem is használok, mert zavar, ha valamilyen zsíros anyag van a bőrömön.

Most ezt a tisztítót használom:

[link]

Sminklemosásra is szuper, és nagyon sokáig kitart.

2012. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Levander ***** válasza:

Szia


Én régen végigcsináltam a "kötelező" arcápolást reggel és este: arclemosás, arctonizálás, krémezés, szemkörnyékápolás.

Na már most ettől annyira függő lett a bőröm, hogyha pl. a Balatonba belementem, majd kijöttem, feszült a bőröm és egyből be kellett kennem... Azóta leszoktam és csak langyos vízzel átitatott pamacsot használok este és most hogy hűvös van, zsírosabb krémet szoktam este felkenni, de amúgy egész nap semmi mással nem tisztítom az arcom... Még amit szoktam csinálni, az a hetente-kéthetente arcradírozás. A szüleink sosem használtak ilyen sok bizbazt és milyen szép a bőrük... Szóval én az ő útjukat követem nagyrészt. :)

2012. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!