Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melltartó használattal megeres...

Melltartó használattal megereszkedik a mell vagy épp fordítva, ha nem hordunk (pl. otthonra)?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én itthonra sohasem hordok, meg most se sokat, hogy nyár van!Félek, hogy megereszkedik!Vagy ez hülyeség?

(méretem:85B)


2009. aug. 3. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mellet csak a bör tatja, a mellizmok a cici alatt vannak. A melltartó - ahogy a neve is mondja, tartja a mellet és különösen aktivabb mozgásnál használ. Ha még fiatal vagy, akkor a böröd még elég rugalmas, de késöbb mindenképpen a melltartó használata a jobb. Ilyenkor melegben elég egy vékonyka is, de lehetöleg pamutosat hordjál.
2009. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is ilyen a méretem, és otthon én sem hordok melltartót. 31 éves vagyok, van egy másfél éves kislányom, akit 5 hónapig szoptattam (sem a terhesség, sem a szoptatás nem látszik meg rajta, mármint a mellemen). Szerintem ilyen kis mell esetében nem kell még félni a megereszkedéstől. Igaz én nem sportolok és nem is sokat mozgok. Bár a lépcsőzésnél otthon mindig alátámasztom a kezemmel... :)
2009. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen méretem van, de én sportolok, és itthonra is hordom, ha nem tenném egy idő után megnyúlnának az izmok az intenzív mozgás miatt. Szerintem te is hordd, még ha csak egy egyszerű vékony anyagból készültet is, később megbánhatod, ha nem teszed, bár ez is inkább alkati kérdés.
2009. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mell nem izom,amit erősíteni kell,hanem zsírszövet,amit a bőröd tart,és a bőr csak megereszkedik,ha nem "segítünk neki" megtartani a mellet. Marilyn Monroe-t egyszer megkérdezték,hogy lehet ilyet bámulatosan feszes a melle,és elárulta,hogy még éjszakára is melltartót hord. Hát,tudott valamit,az biztos...:)
2009. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!