Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szűz kókuszolajat/-vajat...

Szűz kókuszolajat/-vajat lehet venni helyi kis bioboltban (kecskeméti vagyok), patikában? Az ára függ attól hogy hol veszem? Mekkora kiszerelésben, mennyiért? És mennyi időre elég? Tapasztalatok? Pattanások ellen is beválik?

Figyelt kérdés
Bőr (főleg arc) és hajápolásra használnám. Kicsit sok a kérdés, de előre is köszi a válszokat;)

2012. szept. 29. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
bioboltokban szokott lenni. pattanásra nem nagyon van hatása, de a száraz bőrrel csodát tesz. tegyél a fürdővízbe, vagy fürdés után még vizesen kend be magad. én a hajvégeimre is szoktam tenni egy hangyányit
2012. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ma vettem 1000 ml-t, meglepődtem, mert csak 1500 ft volt. Sajtolt, nincs illata (najó nagyon picit talán), íze viszont tényleg nuku (nembaj tovább kitart XDXD). Most próbálom ki először. Nagyon kiváncsi vagyok ^^

2012. okt. 2. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor szűrtet vettél valószínű :) az is teljesen jó..nem találtam különbséget csak az illatban :)
2012. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen^^ de nagyon jó. sokkal szebb lett a bőröm;)
2012. dec. 23. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:
megkérdezthetem hol vetted? :)
2013. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bioboltban.
2013. febr. 7. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!