Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyetértetek azzal az állításs...

Egyetértetek azzal az állítással, hogy aki szép pattanásosan is szép?

Figyelt kérdés
Ha igen miért,ha nem miért!?
2009. aug. 3. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem.Mert egy pattanásos arc k*urva ronda.És ápolatlan.
2009. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Az elöttem válaszoloval egyetértek!
2009. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Hát tényleg nem szép!De pont most nekem is a nagy melegtől kijött az arcomon pár, és én mégis ápolom magam, nem vagyok igénytelen, és nem is azért jönnek ki ált. a pattanások, mert nem figyel oda magára az illető, hanem mert ilyen alkatú.

Én 20 éves lány vagyok, és bosszús is vagyok, h a sok ki éretlen tininek milyen szép bőre van. Nekem sajnos genetikailag nem tökéletes a bőröm.

ÉS még sosem mondták rám, hogy csúnya, nem vagyok egy világszép, de pár pattanás miatt nehogymár ne merjek kimenni az utcára!

2009. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Legalább legyen kinyomva, de ha csak úgy ott van hagyva és tudja az ember ránézésre hogy benne van a "genny" az undorító. :(
2009. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
igen, de csak ha kivan nyomva
2009. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De legalább ápolja és ne legyen elkaparva,és ne legyen gennyes a feje.Én arra mondtam!

1.Válaszoló voltam

2009. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez attól függ hogy mennyi patti és milyen pattanások:)

Ha lány akkor orvosolható sminkkel, valamelyest takarható. Ha fiú, akkor szegénynek ez a módszer nem ajánlatos, de egy jó kozmetikus mindkét nemnek segíthet. A pattanás az nem egy olyan dolog amibe bele kell törődni és együtt kell élni vele. Nem éppen egy esztétikus dolog a pattanásos arc, de mondom csak akkor gázos kicsit ha tele van vele az illető, meg ne legyen sárga a közepe :S

2009. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
NEm értek egyet, hisz a bőrgyógyász ad egy szert ami 1 hét alatt megldja, ha valaki szép akar lenni, akkor menjen el, hisz nem drága a reveptre kapott szer...
2009. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ezzel én se értek egyet.de az utolso válaszolónak: receptre kapott szer nem drága?nekem olyan antibiotikumot irt fel ami 3 szem 1000ft volt..:D erröl ennyit.ha valaki szép akar lenni rengeteget is kell érte tenni és sajnos valamennyire pénz kérdése is
2009. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A mai tiniknek azért olyan szép a bőre, mert mindegyik levakolja magát alapozóval és korrektorral. Egyszer tesiórán játék közben véletlenül megkarmoltam egy osztálytársamat, és vagy hat rétegnyi festék jött le az arcáról. Ennyit erről. Szerintem lehet szép valaki pattanásosan is, de ha nagyon zavarja, vagy sok van belőle, akkor érdemes elmenni a bőrgyógyászhoz, és az is jót tesz, ha egészségesen étkezik.
2009. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!