Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudok-e az ellen tenni hogy...

Tudok-e az ellen tenni hogy ne menjen szét párás, esős időben a hajam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ilyesmi hajam van: [link]

Vasalom és zselézem de mostanában már nem merek rá zselét tenni mert rosszabb lesz mint volt mivel párás az idő reggelente, mert begöndörödik meg lelapul. És ha csukját veszek fel akkor is lelapul.

Válaszokat előre is köszönöm :)

17/L



2012. okt. 5. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni. Volt egy idő mikor én is mindig szépen kivasaltam a hajam mikor mentem suliba, de mire beértem még rosszabb lett mielőtt nem vasaltam volna. Vettem rá mindenféle kencét, amik azt ígérték, hogy egyenes marad tőle a haj pára esetén is, de semmit nem értek, úgyhogy feladtam... Amikor látom, hogy nagyon párás vizes idő van, akkor inkább felkötöm és az nem fog zavarni. :)
2012. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) hát én is felkötném, ha tudnám de ugye ami képet belinkeltem felül látszik, hogy rövid és az ugyanúgy begöndörödik, meg hülyén néz ki, ha összekötöm :(
2012. okt. 13. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Hullámcsatokkal letudod szépen fogni a kiálló tincseket. :)
2012. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tényleg ez egy jó megoldás :D nekem nem jutott eszembe :DD köszönöm (:
2012. okt. 15. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Szivesen. :)
2012. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!