Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kezdtem el kopaszodni...

Miért kezdtem el kopaszodni ilyen korán?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Észrevettem magamon, hogy elkezdtem mickey egeresedni. Egyenlőre szerencsére nem durván, csak egy kicsit, és ez a félhosszú hajam miatt egyenlőre nem látszik. A kérdés az, hogy mi ennek az oka, mert apám most 46 éves, és neki is csak egy kicsit van visszanőve a két szélén. Aggódom emiatt, mert a rövid haj egyáltalán nem áll jól nekem, a kopasztól meg egyenesen frászt kapok, de tudom, hogy ha ez folytatódik, akkor nem lesz más választásom.

2012. okt. 8. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen típus vagy, sajnos nincs mit tenni. De nem biztos ám, hogy totál felkopaszodsz időnek előtte. Ismerősöm 28 éves, valameddig felkopaszodott az elmúlt 6 évben, de most megállt neki.
2012. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsit két oldalt fentebb van, irigylem azokat akiknek szép szabályos "kockában" nő a hajuk

20/F

2012. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szóval ez a folyamat megállhat? Mert alapjáraton nagyon sűrű a hajam, de most észrevettem, hogy a két szélén olyan ritka, hogy már látszik... de megpróbálok csinálni képet
2012. okt. 8. 22:17
 4/15 A kérdező kommentje:

Hátrafogtam a hajam, és hát ilyen kép sikerült, lehet, hogy egy kicsit csal a szög miatt, meg a hosszú haj megtévesztő.


[link]

2012. okt. 8. 22:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Megállhat, sokszor meg szokott. De nekem pl sajna nem volt ilyen szerencsém.

Én is elkezdtem mickey-egeresedni már tinédzserkoromban, pár évre a 20-tól... azóta folyamatosan hullik, szóval elöl van egy aránylag kis pamacs, a fejtetőm közepétől hátrafelé meg rövid, de annál dúsabb haj.

Mondjuk én már azt sem értettem, miért csak elől kopaszodom :/

2012. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gaebrolnak is segíthettem volna..

Na mindegy, szedj vasat mert állítólag a csak kétoldalt történő kopaszod vashiányra utal

Én vérszegény vagyok, szóval tudom magamról hogy lehet emiatt is ment ki oldalt a hajam

Kb az én homlokomnál is így néz ki mint neked

20/F voltam

2012. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Hát lehet, hogy vashiány, de most megkérdeztem anyut, és szerinte nekem világ életemben ilyen volt a hajam. Ez a variáció is lehetséges? Majd utána nézek képeken is, mert nem nagyon emlékszem.
2012. okt. 8. 22:44
 8/15 A kérdező kommentje:
Gaebrol most mennyi idős vagy?
2012. okt. 8. 22:47
 9/15 anonim ***** válasza:
22...
2012. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló. Így jártunk:D Ez miatt nem szabad keseregni:)
2012. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!