Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy a legjobb elkezdeni a...

Hogy a legjobb elkezdeni a szoláriumot? Hány perc és hányszor kell egy héten menni? Mert már annyi félét hallottam! Mert most mennék először!

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta ezek az EU-s csövek vannak én mindig 12 percre megyek (ez szolitól függ, valahol 5 perces egységek vannak, én 6 perces egységesre járok). Nem égtem meg még sosem. Hogy egy héten mennyit kell? Na ez már jó kérdés, mert én ebből nem csinálok rendszert, évente egy 4-5 alkalommal befekszem, általában mondjuk azért, mert bálba megyek, és hogy mégse legyek hulla sápadt, de nem is látszik rajtam, hogy szolizom. Szerintem, ha Te is még a normális tartományban akarsz maradni, akkor bőven elég mondjuk havonta 2x 2 egység. Heti több alkalommal mennél, az már nagyon mű lenne szerintem.
2012. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szoláriumtól függ. Például nálunk 8 perc a legkiseb választható, utánna 16, 24 stb.

Első kb. 4-5 alkalommal max. 8percre feküdj be (ha kevesebb pár perccel az nem baj) aztán hatodik alkalommal már duplázhatsz is

Ha ezek szerint haladsz akkor heti egy alkalom is elég...feltéve ha a bőröd hajlamos a gyorsabb barnulásra

Én ezt a mennyiséget ajánlom,, tapasztalatból


20/L

2012. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legjobb ha el sem kezded. Senkinek nem tetszik a szolibőr.
2012. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az Eu 0,3 mas csokicsöves szolit javaslom, mert nekem nagyon bevált. Én hetente egy alkalommal szolizom 9-12 percet. Ez bőven elég. Szép színed lesz, de nem az a nagyon szoliszín, emellett hosszan is tart, és nem szárítja úgy a bőrt mint a nem EU csöves szolik. Ha nagyon fehér a bőröd szerintem ilyen gépet keress, mert nem égsz meg benne.

2012. okt. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!