Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Azt szeretném tőletek...

Fiúk! Azt szeretném tőletek kérdezni hogy nekem a bőröm színen elég sötét de nem vagyok se cigány se semmi ilyesmi szerintetek is nagyon ciki lenne ha mondjuk egy ilyen lánnyal járnátok?

Figyelt kérdés
Köszi

2012. okt. 12. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy cigány lánnyal járni se lenne ciki. Mindenki azt szeret, akit akar.
2012. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. okt. 12. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit azért ledöbbentett a kérdésed. Nehogy bármi ilyen miatt rosszul érezd magad. Sokaknak meg pont a hófehér nem tetszik. Az a lényeg, hogy aki neked tetszik, annak tetsszél. Örüljön, hogy vele jársz..

Sok szerencsét.

2012. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Húh én mindig fehér bőr szőke haj kék szem párti voltam, de aztán megismertem egy lányt, aki ilyen nagyon sötét barna bőrű, barna szemű barna hajú, és annyira gyönyörű, látszik, hogy nem cigány, mert ilyen nagyon lágy vonásai vannak, és nagyon gyönyörű.*-*

Meg nézdmeg Eva Longoriát, ő is gyönyörű:)

2012. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kreol vagy, ha jól sejtem :)

A kreol lányok mindig is tetszettek =)

2012. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy! Sokan mit meg nem adnának egy szép kreol bőrért! Legalább neked nem kell szoliba járnod! Irigyellek! :)
2012. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem vonzó a barna bőr
2012. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nőként is ,,vonzó,, a barna bőr :) látnál engem, a hulla fehér bőrömmel és véletlenül sem világos a természetes hajszínem, hanem sötétbarna.
2012. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én szeretem ha egy lány bőre sötét:)
2012. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Le vok döbbenve....sokan nem ezt monják...sajna de azer koszike :)
2012. okt. 16. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!