Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire marad így egészséges...

Mennyire marad így egészséges a hajam?

Figyelt kérdés

sziasztok:) Közepes vastagságúak a hajszálaim, viszont dús hajam van, vállig érőnél kicsit hosszabb. Most visszavágtam lépcsőzetesre pár centit, de ígyis kicsit törik pedig nem vasalom, vagyis egy hónapban max egyszer szoktam ez nagyon káros? És akkor se úgy hogy agyon égetem. + Most nem fogom szárítani a hajam, törülközővel jól áttörlöm, becsavarom a hajam hagyom megszáradni, és 2 hetente olíva olajos pakolás. Hozzáteszem szőkésbarna a hajam de befestettem világosabb szőkével és nem tervezek egyenlőre további festést. Azt szeretném hogy ne törjön annyira a hajam, hajlamos rá.. köszi :)

16L


2012. okt. 16. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál minél több vizet, mert a hajad is kiszárad, ha nem, és amiatt is törhet.
2012. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen?:O ezt nem is tudtam..köszi a hasznos tanácsot:)
2012. okt. 16. 21:44
 3/3 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz!!
2012. okt. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!