Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy ideje szőrös a hátam és a...

Egy ideje szőrös a hátam és a hasam is. Mivel tudnám "kezelni"?

Figyelt kérdés
Egy ideje szőrös a hátam és a hasam is. A hasam annyira nem vészes, messzebbről nem látni, de engem zavar, és ha napfény éri, akkor látszódik egy csíkban. A hátam ugyanez, de inkább a közepén szőrös, amit a hajammal el is tudok takarni, de ha rásüt a nap, akkor a vállamon is látszódik. Szőkítettem már a hasam, de eléggé fehér a bőröm, és észre lehet venni, mondjuk egy fokkal jobb a helyzet. Lehet ezt epilálni, vagy nem érdemes? Erősebb lesz a szőr? Vagy ez később el fog múlni? L/16
2009. aug. 7. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én gyantáznám.. nem hiszem, hogy el fog múlni. De egy lány biztos többet tud segíteni.
2009. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is gyantáztasd. Nekem is ilyen gondom van, bár én géppel epilálom most, nekem az is bevált.
2009. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!