Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt hallottam, hogy a nem...

Azt hallottam, hogy a nem tulzasba vitt szoli meg egeszseges is lehet. Heti 1 alkalom mennyire art?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt kétlem hogy egészséges lenne. Szolizástól korán öregedik a bőr. Te döntesz, hogy 30 évesen hány ráncot szeretnél.
2012. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Max annyi, hogy ha barnább a bőröd, eégszségesebbnek nézel ki. a Heti 1 alkalom viszont sok.
2012. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért az sem mindegy, hogy mondjuk 5 percre, vagy 20 percre mész be
2012. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
6-9
2012. okt. 23. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Heti egy sok lehet. Vagy, ha ragaszkodsz ehhez a gyakorisághoz szerintem takard le valamivel az arcodat, mert sokat árt az arc bőrének (nagyon ráncositja, öregiti). A testedet meg gazdagon hidratáld utána, igy nem árthat annyira...
2012. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én 2-3 hetente megyek 14 percre ez a normális és talán még egészséges is... Szerintem
2012. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!