Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Közepesen erősen hullik a...

Közepesen erősen hullik a hajam, de mégis rengeteg babahajam nő. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Úgy fél éve váltottam az agyonszőkítettről a sötétbarnára, sokat pakolásoztam, ápoltam, stb. Teljesen rendbejött. De az utóbbi 2-3 hónapban nagyon hullik. Nem csomókban, de azért érezhetően sok. Viszont mellette nő is egy csomó babahaj, sokszor elég idegesítőek.

Normális ez? Tudom hogy ilyenkor ősszel hullik a haj, de azért mégis..


2012. okt. 23. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hullik és új nő helyette akkor nincs semmi gond. Ez normális.
2012. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mint te, a festéssel is meg rendbetétellel. Csak én használtam pluszban egy buta olajat is (mi mást, a ricinust...) és rázendített a hullásra, pedig soha előtte nem hullott :D Semmilyen évszakban. Szóval abbahagytam és ez mérséklődött. Neked is abba fog maradni, csak menjen el ez a hideg ősz... :)
2012. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bambabéla válasza:
Sokminden miatt hullhat a hajad. Nagy stressz hatására 4-5 hónap után elkezd hulllani kissé, vitaminhiány is okozhatja. De lehet, hogy csak hajat váltassz, nő az ujj, hullik a régi :)
2012. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!