Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok! Mit...

Hosszú hajú lányok! Mit csináltok a hajatokkal h ne legyen lapos?

Figyelt kérdés
Hátközépig ér a hajam, elég dús és vastag szálú, és nagyon hamar lelapul :/ Mit csináltok h ne nyalja le a fejetek?
2012. okt. 26. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon kevés és/vagy vékony szálú a hajad. Akkor lapul le. De a vágással lehet segíteni rajta (már, ha akarod), csak egy jó fodrász kell.

Mármint tényleg jó fodrász, pl. Hajas Szalonban, vagy máshol is persze, de olyan, aki ért is hozzá, nem csak egy betanult frizurát tud, mint sok fodrász...

2012. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
írtam h vastag szálú :)
2012. okt. 26. 14:45
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz tépett hajat, ne csináltass olyat.

Nekem tépett a hajam. Amikor megcsináltattam, nagyon tetszett, jól is áll, de már meguntam a 3 év alatt. Viszont nagyon sok idő lesz, mire kb. egyforma hosszúságúra megnő a hajam, mert a legrövidebb rész kb. a tarkómig ér, a leghosszabb pedig kb. a lapockám aljáig.


Egyébként nekem hajmosás után nagyon szép tartása van a hajamnak kb. 2 napig. Utána viszont kezd lelapulni.

Én úgy csinálom, hogy a törölközőszáraz hajamra teszek egy kis hajhabot, majd tincsenként felcsatolom és elkezdem körkefével beszárítani a hajamat tincsenként. Amikor úgy 90%-ban száraz már a hajam és nincsenek benne a csatok, lehajtom a fejem és alulról szárítom pár percig. Ettől még inkább lesz tartása a hajamnak. Így még a 3. napom sem lapul le annyira hajam.


A két hajmosás között meg max. 1-2 nap van, amikor már eléggé lelapult a hajam, de még nem zsíros. Erre az esetre is van két praktikám. Az egyik, hogy befújom a hajam tövét vízzel és lehajtott fejjel megszárítom, vagy egy kicsit feltupírozom. :)

17/L

2012. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én észrevettem, hogy a szilikontartalmú samponoktól lapul le nagyon. Vásároltam samponszappant, azzal megmosom és olyan dús, 3x annyi hajam van tőle (vagy nincs annyi hajam, nyilván, de annyinak tűnik ;). Szerintem kezdésnek Te is próbáld meg, hogy nem szilikonos sampont és balzsamot használsz (kivéve, ha eddig is száműzted ezt az anyagot az életedből, akkor viszont nincs jobb tippem :()
2012. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek :) nemt tudom szilikonos e, ennek most utána járok :O
2012. okt. 27. 11:18
 16/17 anonim válasza:
Szia ! Ha megszárítód a hajad hajszárítóval akkor mindenképpen előre hajolj és úgy szárítsd , hajhab és a lépcsőzetes hajvágás.
2013. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem szintesre van vágva a hajam, és úgy használom a hajszárítót,hogy lefelé hajtom a fejem :)
2015. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!