Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontott hajfestés, hogyan...

Elrontott hajfestés, hogyan tudom legkíméletesebben, legjobban korrigálni?

Figyelt kérdés
Legutóbb, szeptember elején alfaparf 9. valamivel volt festve a hajam. Most vettem egy wellaton 8.1 sötét hamuszőke megnevezésű festéket és az eredmény sötétbarna lett. Nagyon nem szeretnék heteket várni az újabb festéssel. Tippeket kérnék, hogy milyen festéket vegyek, esetleg, hogy mennyire válnak be az olyan házi praktikák, mint a szódabikarbóna? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 1. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, mitől lett sötétbarna, de abban lehet bízni, hogy mosáskor kopik. Ha mégsem, akkor van ún. színleszedő, most már drogériákban is lehet kapni. Ez kíméletesen szedi ki a mest. pigmenteket a hajból, és utána lehet festeni. Házi praktikákat nem ajánlok, mert azok sem tesznek jót a hajnak, de pl. a korpásodás elleni samponok nagyon fakítják a festett hajat.
2012. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. nov. 4. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!