Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség, kezelhetetlen a...

Segítség, kezelhetetlen a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fejbőröm nagyon hamar zsírosodik, a hajmosást követő 3.-4. napon már muszáj hajat mosnom, mert addigra már minden bajom van vele, zsír a tapintása is, viszket, bláá. Nem eszek rendszeresen zsíros ételeket, bár most éppen abban a korban vagyok, hogy a hormonok is befigyelhetnek.

Ám a hajam vége eléggé töredezik. És ez ellen már próbálok tenni, jó ideje hajmosás után a végét nem is szárítom meg, hogy addig is a hajszárítástól ne töredezzen tovább, csak a hajtövemet, még hajbalzsamot is szoktam a végére kenni és a hajmosás-hajszárítás után a végét befújom ilyen hajregeneráló cuccal is.

És amúgy nem csak a hajvégeimet, de a többi részét is próbálom minél kevesebbszer megérinteni, fogdosni, nehogy az legyen a baj, hogy a kezemről a zsír rákerül és attól lesz zsíros vagy akármi.

Felgumizni nem nagyon szeretem, azt max itthon, mert nem áll jól :S

Mit tegyek? A nővérem azt mondta, azért töredezik a hajam vége, mert gyakran mosok hajat, de hát mit csináljak akkor, iskolába járok, buszozok, egész nap emberek között vagyok, akkor most menjek el zsíros fejjel? És a hajmosástól tényleg töredezik a hajunk? De akkor mit tegyek?

14l


2012. nov. 2. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
nem a mosástól töredezik. Viszont a száritástól, vasalástól nagyon töredezik. Hsználj rá kókusz zsirt vagy egyéb olajat és érdemes lenne meleg ollós hajvágásra menned. Az sokat segít. Sokkal tovább marad szép.
2012. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Mi az a meleg ollós hajvágás? Felmelegítik az ollót és azzal vágják le a hajam? És az olló hőmérséklete hogy változtatja meg a hajvágást?

2012. nov. 2. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!