Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lila foltok/karikák a szemem...

Lila foltok/karikák a szemem alatt! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje lila karikák vannak a szemem alatt.( KB. 1 éve ) Az okát sem tudom, de érdekelne...olvastam, hogy lehet vashiány, viszont elég sok vasat juttatok a szervezetembe, mégsem változik. Most elkezdtem megint szolizni, hátha kevésbé fog látszódni, de semmi hatás...nagyon sok alapozót teszek magamra mindig, hogy ne legyenek feltűnőek a "foltok", de már elegem van az állandó sminkelésből, és hát nem is tesz jót. Nem akarok beképzeltnek tűnni, de azért is zavar ennyire, mert az arcomon a szemeim a legszebbek, és ezt már sokan meg is jegyezték, mert szép nagyok, de mióta van ez az elszíneződés a szemeim alatt, azóta már nem látom magam szépnek sem, és hát aki a szemembe néz, annak eléggé feltűnik, hogy mi van alatta...teljesen elrontja az arcomat ez a lilaság, mert egyébként nem vagyok egy csúnyaság, csak szimplán úgy nézek így ki, mint egy holdkóros, vagy mint akinek behúztak kettőt..:( már nagyon el vagyok keseredve, kérem, ha valakinek volt hasonló problémája, vagy csak egyszerűen tud valami hasznos kenceficét, vagy akármit, ami tényleg segít, annak várom a válaszát! Köszönöm! :( 21/L
2012. nov. 6. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet genetikai tulajdonság is.Használj rá szemkrémet körkörösen bemasszírozva.Vagy lehet,hogy túl vékony a bőr és ez engedi láttatni az ereket.
2012. nov. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!