Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiskorom ota lila karikak...

Kiskorom ota lila karikak vannak a szemem korul. Mit tehetnek ellene?

Figyelt kérdés
Nem feltetlenul gyogyszerre gondoltam... Valami otthon keszitett cucc is megfelel ami boztosan jo lenne.
2011. aug. 3. 08:58
 1/5 anonim válasza:
Sok alapozó
2011. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs rá semmilyen csodaszer. Ha alváshiány miatt alakult ki, akkor pihenés segít; esetleg betegség vagy veseelégtelenség miatt lehet, erről háziorvosod kérdezd ki, vagy örökölted és alapozó.
2011. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sorstársak vagyunk. Semmi nem használ. Olyanok a szemeim, mintha soha életemben egy percet se aludtam volna. Az alapozó is hülyeség szerintem, mert nem vagyunk profi kozmetikusok. Ha nem jól teszed fel, még feltűnőbb a dolog. Ellenkező hatást érsz el vele. Valóban sok minden okozhatja (vese, máj, vérszegénység), de minden hiába. Mindig is volt, így az orvosok se segítenek rajta. Akár a vérképem is jó, tehát nem tesznek ellene semmit. Én szemüveges vagyok. Mióta rendszeresen hordom kevésbé feltűnő.
2011. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én azt olvastam, hogy ez a vas hiány miatt is lehet. Azt viszont könnyen lehet pótolni. akár tablettával, akár házilag készített ,,vasas almával" :D
2011. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek :P
2011. aug. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!