Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour B4 után kell hajat...

Colour B4 után kell hajat festeni? Ugye nem?

Figyelt kérdés

Nos én az erdeti hajszíemet szeretném visszakapni,ami két árnyalattal világosabb barna kb mint amilyenre festve van (szintén barna csak sötétebb). Itt olvasgattam a kérdéseket,és sokan írnak visszafestéstől, én pedig pont ezt akarom elkerülni. SZóval úgy is működik,ha rajta hagyom és miután lemostam nem festem be a hajam.???

ELőre is köszi a válaszokat!:)



2012. nov. 12. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nyáron használtam 2-szer is,a sötét színt akartam vele eltüntetni,ki is szedte szépen a sötétet,vöröses hajam lett,nekem tetszett nagyon,csak 1 baj volt vele,hogy 1-2 napig tartott mivel én nem festettem rá,mert én eleve a festéktől akartam megszabadulni,és az eredeti hajam színét visszakapni..de isten tudja miért de visszasötétedett mintha nem is csináltam volna semmit.Úgy hogy én most lenövesztem :/ Nem tudom hogy mindenkinél így van e,de én így jártam sajnos :(
2012. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sajnos én is ez hallottam, pedig én is a festéktől szeretnék megszabadulni. Akkor marad a lenövesztés...:(
2012. nov. 13. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!