Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Benőtt szőrtüszőnél, ami már...

Benőtt szőrtüszőnél, ami már nincs begyulladva, de egy kis dudor van már vagy két éve, hová forduljak? Mit csinálnak vele? Járt már valaki így? Vagy már késő? Mindig azt hittem elmúlik majd de már idegesít. Mondjuk két év után:S

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Sebészeten kimetszik, de ha pici a dudor nem biztos hogy ki kell.
2012. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ne is bőrgyògyászhoz menjek.Köszi!!Egy kisujjbegynyi,és olyan kékes barna a teteje.
2012. nov. 15. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha a bőrgyógyásznál kezdesz, legfeljebb továbbküld a sebészetre, ha ő nem tudná megoldani. Nekem anno hasonló dologra nagyon lelkesen mondta a bőrgyógyász, hogy "nini, furunkulus! felvágom, jó?". Az sem árt, ha ő látja vagdalkozás előtt, hogy pontosan mi az.
2012. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2012. nov. 16. 08:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is bőrgyógyásznál kezdj. Nekem is van haonló, csak az enyém, rózsaszínes-pirosas. Ha lesz elég bátorságom, meg egy plusz nap szabim, én is el fogok menni kiszedetni. =/ =(
2012. nov. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de menj el bőrgyógyászhoz, de ö nem fog semmit csinálni vele csak megnézi én a megoldását írtam és az a sebészeten lesz.
2012. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm is így járt: a sebészeten kimetszették neki.
2012. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!