Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egészséges életmód mellett,...

Egészséges életmód mellett, hogyhogy lila karikás a szemem?

Figyelt kérdés
A legnagyobb baj nem ia a lila karikásság, hanem, ami a szem körüli bő oldalán van. Olyan, mintha oldalt ki lenne kicsit húzva a szemem, ilyen lilás-barnás. :( Nem olyan vészes, de azért eléggé látszik. Mivel egészségesen élek, mozgok, hideg vízzel mosom arcom, sok gyümölcsöt és vitamint eszek, vagyok levegőn, sokat alszok, nem tudom mitől lehet, és hogyan lehetne eltüntetni. Próbáltam hideg vízzel masszírozni, de nem segített sokat. Valaki segítsen, kérem! :(
2009. aug. 16. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vas hiány és veseproblémák esetén van ilyen, ha jól tudom, de még más oka is lehet. Talán jön még okosabb nálam is. :)
2009. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Talan genetika.

NEkem szuletesem ota van, nem tudok csinalni ellene semmit.(csak smink:) ). ez van.

2009. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hú, köszi! Veseprobléma kevésbé valószínű, de a vashiány már annál inkább. Az lehet, hogy magyarázná az időnként rámtörő iszonyatos fejfájásokat és a pubertás utáni pattanásokat is. :D Már hallottam ilyenről.
2009. aug. 16. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy vízhiány. ha gyakran fáj a fejed, akkor a vízhiány tünete is lehet.
2009. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Adottság".

És ez ellen nem tudsz semmit se tenni, korrektor a legjobb megoldás, de ugye az csak felületi.

Nekem nagyon karikásak a szemeim, pedig napi 4 liter vizet iszom, folyamatosan zabálom az E-vitamint, rendesen táplálkozom, nem dohányzom, nem iszom, kialszom magam. És mégis.

2009. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, adottság... De ez nem mindig volt így. Kb. 17 éves koromban jelentek meg. Most 20 éves leszek és elég cikinek találom. :( Lehet, hogy csak nekem tűnik ilyen borzasztónak és mások nem is látják... De ez nem egyszerű karikásság, hanem a szemgödör szélén lilás ilyen kis csíkban, mintha ki lenne húzva... :D Nem vészes, de nagyon zavaró.
2009. aug. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!