Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtatok már aloe verát...

Használtatok már aloe verát gyulladt, pattanásos arcbőrre? Bevált?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
én az itthoni cserepes aloe verámból téptem le egy levélkét és annak a nedveivel próbálkoztam de semmit nem ért. pedig ennél természetesebbel nem tudom mivel lehetne kenni...
2012. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,én is arra gondoltam a cserepes aloera.én ma kezdtem el használni,kiváncsi vagyok milyen hatása lesz.sok embernek bevált :)
2012. dec. 6. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, semmit sem ért... Vegyél teafaolajat. DM és Rossmann saját márkása 8-900 Ft. Keverd bele az arclemosódba, éjszakai krémedbe. Ha durva a helyzet, alkalmazhatod egyből a pattanásra. Nekem ez vált be.
2012. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kamilla is sokat segít.A aloe vízhiányos bőrre tökéletes,de pattanásra jobb növények vannak.
2012. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az aloe vera levele (levél lé) nagyon jó rá. Én a bárányhimlős pöttyeimet kentem be vele az arcomon és nem hólyagosodott fel (volt szerencsém 25 évesen elkapnom a himlőt).
2012. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia. Nekem van egy ismerősöm akinek az arca elég durván pattanásos volt és neki segített, de fontos h a növény már legyen megérve...ne fiatal hajtásokat használj !
2012. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2012. dec. 14. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!