Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a pattanásokkal...

Mit kezdjek a pattanásokkal és miteszerekkel?

Figyelt kérdés

Ahogy vége lett a nyárnak és bejött ez a rosszabb idő egyre több pattanás van az arcomon...és rettentően zavar,nagy csúnya...voltam már bőrgyógyásznál,járok kozmetikushoz,én is kezelem de szinte semmit nem használ!

nyáron nem volt ilyennel bajom mert napoztattam,de télen mindig előjönnek.

mit tegyek?

hallottam hogy az élesztő jó erre! rá kell kenni vagy megenni kell?

tudnátok mondani esetleg krémeket,vagy házi bőrradírokat?

csak ne legyen bennük tej mert tejérzékeny vagyok :/

előre köszönöm :)

15/L



2012. dec. 8. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A szolárium is segít.
2012. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem a tea fa szappan vált be gyulladás csökkentő egy éjszaka alatt csökken a duzzanat!És az élesztőset meg úgy csináld meg hogy egy kis élesztő méz egy kicsi citromlé!
2012. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Clean&Clear termékei segítettek de ezekre sokan allergiások nem tudom hogy mennyi tej vagy tejszármazék van benne de mondjuk boltban leveszed a polcról nézd meg
2012. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!