Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi lett veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lett veletek, hogy manapság egyikőtök sem akar munkás (utcai építkezés, árokásás stb) pasival járni, még akkor sem ha nem csúnya a pasi?

Figyelt kérdés
Mi lett ennek az oka? Pedig ugyanolyan érző emberek.
2012. nov. 25. 11:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked ezt a hülyeséget?? :D
2012. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
29%
Hiába néz ki jól valaki, ha buta és bunkó.
2012. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló,szerinted aki fizikai munkát végez az mind buta és bunkó???
2012. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
15%
Mert ilyen munkával nem lehet túl sokat keresni.
2012. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Bár nem csak ettől függ, de én még nem találkoztam sztem normális munkásemberrel...mindegyik úgy pillant mindig rám mint aki még embert nem látott, meg fütyülésznek, ciccegetnek, elkezdenek beszélni hozzám (nem az időjárásról..) ésatöbbi. Pedig nem vagyok egy olyan hú de nagyon jó csaj.
2012. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
3., nem, de sajna a többsége ilyen.
2012. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg marhaság. Jó, az én férjem nem utcán dolgozik, de szagokkal járó munkát végez, és én boldogan mosom ki a melóscuccát úgy, hogy hamarosan diplomás leszek, és egyébként meg szőkés hajú, kékes-zöld szemű, nagymellű csaj vagyok. Hm...úgy tűnik szerencséje van velem! :D
2012. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
14%
tényleg szerencséje van. meg akkor is az lesz, ha pár év múlva nem ütköznek ki az intellektuális különbségek. Mert addig nincs gond, amíg minden happy.. aztán amikor elmúlik a vörös köd, az ember rájön, hogy a kedves kissé butusabb nálunk.. évek múlva pedig rájössz, hogy annyira buta, mint a tök. ez akkor nem gond, ha a kevésbé iskolázott fél van annyira intelligens, hogy képzi magát (mondjuk sokat olvas), és felnő a te szintedre. ez a ritkább.
2012. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
54%
mert a melósfizuból a sok kis sznob divatribi nem tudja magát kitartatni.(tisztelet a kivételnek)Amúgy meg manapság nem a jóképű gázolajszagú marlboróplakátról leesett izomfiúk jönnek be nekik,hanem az öreg és tohonya pénzemberek.Változik a világ.Ez van.
2012. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ember a közeli ismerőseim között,aki kemény fizikai munkát végez DIPLOMÁVAL!Egyáltalán nem buta csak éppen nem a szakmájában dolgozik...
2012. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!