Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami nagyon jó kézkrém...

Van valami nagyon jó kézkrém a repedezett száraz kezeimre? :/ fiú vagyok.

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
OLivaolaj - NEM hülyeség!!!!
2012. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bármilyen zsíros krém rendbe teszi. az a legjobb ha este lefekvés előtt bekened a kezed és úgy alszol, mert reggelre rendbe jön.
2012. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nivea :)
2012. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

páromnak is ez a problémája,hidegben egyszerűen bármit a kezére kenhet akkor is repedezett marad. Már elment bőrgyógyászhoz is,de hiába.

Amivel enyhítheted ami nekünk bevált az kesztyű és testvaj. Mi alverdét vettünk ez nagyon sűrű és zsíros krém ami nehezen szívódik be de használ.

Lényeg ha utcára kimész előtte bekenni és kesztyű,hazaérsz bekenni,minden kézmosás/mosogatás után bekenni,valamint alvásnál is bekenni és kesztyűbe alvás.

Sajnos párom ebből lusta,sokszor el is felejti,de ha betartja sokkal szebb tőle,még ha nem is lesz soha tökéletes hidegben:/

2012. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is rendszeresen kiszárad ilyen időben. Én fémdobozos Nivea kézkrémet használok, szerintem nagyon jó. A táskámban is mindig van egy, így útközben is bármikor bekenhetem, ha úgy adódik.


24/F

2012. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, a niveáról hallottam, hogy nagyon jó :) szerintem az lesz, de kipróbálok más alternatívákat is, ha nem jönne be.
2012. dec. 9. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Lipobase krém! Gyógyszertárban lehet kapni, vény nélkül, nem túzok csodaszer. 1000 Ft körül van az ára, sokáig elég, jobban megéri, mint a bolti kézkrémek. Nekem télen nagyon durván szoktak kinézni a kézfejeim, még vérezni is szoktak, semmi más nem segített eddig csak ez.
2012. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg ennyire jó utolsó? Páromnak is vérzik a keze,ha ennyire jó amennyire írod akkor kipróbáljuk:)
2012. dec. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7. vagyok: igen, szerintem nagyon jó krém!
2012. dec. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!