Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan eljárás amivel...

Létezik olyan eljárás amivel a száraz-töredezett hajat visszaállítják az eredeti állapotába?

Figyelt kérdés

hallottam már pár ilyenről de nem tudom, hogy mennyire lehet hinni benne

pl. regenerálást.. stb



2012. dec. 19. 01:25
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Nullás gépnek hívják.
2012. dec. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Létezik bizony! Persil Green Power, ami először felismeri a különböző foltokat,aztán...


Bocsánat, rossz reklám :) szóval Pantene Pro-V, aminek a provitaminja behatol a hajszálak gyökereibe, és táplálva regenerálja azt!

2012. dec. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az a rész, ami már töredezett, roncsolt, sosem lesz olyan, mint régen, összeragasztani nem lehet, le kell vágni.
2012. dec. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
olló. A száraz hajra pakolásokat tudsz kenni, ajánlott is, de ami konkrétan töredezett végű, a végét már nem lehet megmenteni.
2012. dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyire száraz töredezett? Mármint ami már el van törve, azt a jó Isten se ragasztja össze, ott mindenképpen csak az olló fog segíteni. Egyébként megelőzésként nekem a kókuszolaj vált be nagyon :)
2012. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen, ollónak hívják! Semennyire nem lehet hinni az "ilyennek". A roncsolt véget le kell vágni és át kell térni természetes alapanyagú pakolásra, pl ricinusolaj-olivaiolaj, vagy kókuszzsír pakolásra.
2012. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Brazil keratinos kezelés! Fodrásznál érdeklődj!
2012. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Létezik; Te magad is sokat segíthetsz a hajadon.


1. Felejtsd el a sampont! Az a tisztítószer a samponokban (és tusfürdőkben), amit használnak: SLS, Sodium Laureth Sulfate és pár hasonló néven játszik, NAGYON durva zsíroldószer, ami teljesen tönkreteszi, kiszárítja a hajat (és a bőrt).


Ha nem találsz olyan sampont, aminek az összetevői között ez nincsen, akkor moss hajat hajbalzsammal! Furán hangzik, de működik. Én évek óta ezt csinálom, összehasonlíthatatlanul szebb lett a hajam, pár mosás után.


2. Ami még nekem bevált mostanában, az ASEA, sokkal fényesebb, szebb a hajam, néhány hét alatt.

2012. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
kedves utolsó. léteznek szulfátmentes samponok
2012. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

bocsi, nem olvastam végig :D

A kérdésre válaszolva, ha el van törve és szét van nyílva, azon semmi nem segít. Megelőzésnek ajánlanám még az aloe verát is

2012. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!