Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik otthon festitek...

Lányok, akik otthon festitek szőkére a hajatokat: első festéssel elértétek a kívánt eredményt? Ha nem sikerült elsőre, akkor hogyan szőkítettetek, milyen termékeket használtatok?

Figyelt kérdés
Sötétszőke az eredeti hajszínem, gondoltam, csak nem lesz olyan nagy feladat búzaszőkét (vagy hasonlót) festeni belőle... A fodrászom azt tanácsolta, hogy vegyek a kívánt árnyalatnál néhány fokkal világosabbat. A Palette Natural Colors szuper hamvasszőke árnyalatát választottam, direkt hamvasat, nehogy vörös legyen, mert utálom a vörös hajat... Az eredmény leginkább mézszőke lett, enyhe vörös beütéssel... :( Gondoltam, veszek hamvasító sampont, hátha segít valamit... Járt már valaki hasonlóan? Vagy itt már csak a fodrász segít? :( (Nem véletlenül nem fordultam egyből fodrászhoz... így sokkal gazdaságosabb, és az összes festett szőke ismerősömet megkérdeztem, senkinek nem volt gondja az otthoni hajfestéssel - jellemző: az én hajam nem akarja az igazságot...)
2012. dec. 20. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
egyből sose lesz olyan, amit szeretnél. én amikor kiszőkítettem a középbarna hajamat, először melíroztunk, utána az egészet homokszőkével festettük be utána megint melíroztunk és utána rá lett kenve egy világos szőke hajfesték, de attól csibesárga lett és muszáj volt bézs hamvasszőkét rákenni. akkor lett szép szőke a hajam. ez kb 4 hónapba telt.
2012. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha ennél világosabbat szeretnél akkor simán belefér még egy festés. ritkán lehet egy festéssel szép szőkét kihozni. a hamvasító sampon tényleg nagyon jó, én már vagy 1 éve használom. miután eloszlattad a hajadon hagyd rajta egy 10-20 percig és akkor hamarabb lesz látható eredménye. :)
2012. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először vettem kimondottan szőkítő festéket, Schwarzkopf volt, de meg nem tudnám mondani, hogy azon belül milyen termékcsalád. Narancssárgás csibeszínű lett. A 2. festésre hamvas szőkét használtam (azt hiszem A10-es termékkód), ezzel már szép lett. Eszembe sem jutott fodrászhoz fordulni, ők is ugyan úgy elbénázhatják (egyik barátnőmnek leégett a fél haja, ráadásul egy csomó pénzt elkértek tőle...), úgyhogy kösz, nem.
2012. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régen annyi drága szőkítősfesték szarral próbálkoztam, mindtől vöröses, rezes lett a hajam csak. Most meg kipróbáltam a legolcsóbb Kallos Glow festékből a 128-as színt (360 ft volt) és 3 festés után a sötétbarna hajamból szép szőke lett... hihetetlen. Elsőre ezzel sem tökéletes, de olyat festéktől ne is várj. Ha tökéleteset akarsz akkor szőkítőpor és utána festés.
2012. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!