Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok segítségére...

Göndör hajú lányok segítségére számíthatok?

Figyelt kérdés
Göndör a haja. Kissé szállós, általában oldalt eláll kissé, de ha a felső réteget összefogom hátul egy copfban, elég tűrhető. Azonban - ezt szerintem a legtöbb göndör hajú lány tapasztalta már - első nap még jó, másnap már annyira nem, és a napok előrehaladásával egyre csak jönnek szét a loknik, amitől kócosnak, és rendezetlennek nézek ki. Ha normálisan megfésülködök, akkor is szétzilálódnak a tincsek, és akkor már nagyon idiótán áll. Hajlakkot annyira nem szeretek használni, mert ragacsos lesz tőle a hajam, és sehol sem találok olyan ritka fogú fésűt, ami jó lenne. Ti hogy oldjátok meg?
2012. dec. 25. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ritka fogú fésűt pedig be kéne szerezned, de azt is csak hajmosáskor, vizes hajon használd. a hajmosások közt pedig ne fésülködj, a kezeddel plussz egy kis vízzel igazítsd addig. és hajhabot vagy krémet használj:)
2012. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szóval arra a problémádra szeretnél megoldást találni, hogy hajmosás után 2-3 nappal is szép göndör legyen a hajad?


Erre két ötletem van, egyrészt kicsit vizezd be a hajad és szárítsd meg úgy, ahogy szoktad, így felfrissül a hajad. Vagy pedig estére csavard fel szivacsos csavaróra vagy kis csigákat csinálj a hajadból és rögzítsd hullámcsattal, így másnap is szép göndör lesz a hajad. :)

2012. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én feladtam a harcot a göndörség ellen.Se hajvasaló,se lakk,se semmi,úgyis ő győz.Tehát olyan hajat vágattam,hogy szélfútta borzos legyen.és azt figyeltem meg,hogy míg én szenvedek vele,más irígykedik,hogy de gyönyörű hullámos.
2012. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az normális, ha a napok elteltével szétjönnek a loknik és elkezd kinyúlni, de olyankor semmiképp se fésüld, inkább vizezd be, attól vaalamennyire visszaáll a göndörség. Vagy használj göndör hajra való spray-t vagy habot. És tárcsás hajszárítóval szárítsd.

A végeit pedig soha nem fésüld szárazon, esetleg vizesen hajmosás után. És lehet ám kapni ritka fogú fésűt, csak nézz körül, vagy érdeklődj fodrászkellékes boltban.

2012. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is göndör vagyok hasonló problémával.


Megkérhetlek titeket, hogy linkeljetek olyan ritka fogú fésűt, ami göndör hajhoz ideális?


Hallottam már több helyen, de nem tudom, hogy egy pontosan hogy néz ki, mennyire kell ritkának lennie

2012. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én éjszakára befonom egy laza fonatba alul. Reggel kibontom, szétrázom és Tigi göndörítő krémmel össze nyomkodom. Ez nekem bevált. Váll alá érő, göndör hajam van.
2012. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!