Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől ennyire szép az arcuk a...

Mitől ennyire szép az arcuk a japán, ázsiai és kóreai lányoknak?

Figyelt kérdés

[link]

Lehetséges ezt elérni?


2013. jan. 4. 10:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl gyakori, hogy ennyire szépek legyenek az ázsiai lányok. Persze a neten nyilván nem a csúf kis gnómok tolják fel magukról a képeket, illetve a csúf kis gnómok is úgy ki tudják sminkelni magukat, és megmanipulálni a fotóikat, hogy gyönyörűek legyenek. Ez persze minden nációban előfordul, de mintha a távol-keleti csajok (és srácok O.o) profi szintre emelték, millió és egy ilyen videó van youtube-on, és elég érdekesek. Érdemes megnézni párat, és könnyen kiderül, hogy a babaarcú, pisze orrú, fehér bőrű, nagy szemű szépség valójában egy csálé fogsorú, kicsit kancsi, bőrhibás, de roppant kreatív leányzó.
2013. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk van pár ázsiai csaj a suliban, meg kínai kajáldákban, piacokon is sokat látok, és szerintem az átlag az bizony elég rusnya. Nagy lapos orr, kicsi, mélyen ülő szemek, vékony ajkak, kerek "tepsi" fej. Nyilván vannak köztük is szépek, de én olyat élőben még nem láttam.

[link]

2013. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Úgy írják, hogy koreai, rövid o-val. A japánok és koreaiak pedig ázsiaiak, az nem valami külön csoport. :D
2018. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem is, a legtöbb ázsiai inkább csúnyácska... brutális, milyen szinten képesek elváltoztatni az arcukat sminkkel, és egy teljesen új arcot kreálni maguknak! Sminkelésben verhetetlenek, de jaj annak a férfinak, aki reggel mellettük ébred, amikor már nincs rajtuk smink! :D

[link]

Ez pl. egy koreai csaj, előtte és utána..

2018. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!