Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiknek áll jól a "fehéres...

Kiknek áll jól a "fehéres szőke " haj? :d

Figyelt kérdés

mármint lányoknak.. xd

Én is ilyen fehéres, platina szőkés hajat szeretnék, csak nem tudom hogy jól állna-e :S .

elég világos a bőrszínem, és kékeszöld a szemem:) állítólag az ilyeneknek jól áll :) még valami egyéb tulajdonság akiknek jól áll? xD bocsi a hülye kérdésért de fontos::).



#Szőke:D
2013. jan. 9. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akiknek nagyon világos bőrük és szemöldökük van
2013. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak ennyi lenne?:D azt hallottam, hogy bőrhibásoknak vagy ducibbaknak nem illik. ez igaz? :DDD .
2013. jan. 9. 13:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igen a vékony arcúaknak áll jól, a kerekebb fejűeknek sötétebb szín kell ami keskenyíti az arcot. és való igaz ilyen világos haj mellett virítani fognak a pattanások :D
2013. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem,köszi:DD.
2013. jan. 9. 13:42
 5/11 A kérdező kommentje:
de nem mindenesetben :D. van egy ismerősöm akinek elég kerek az arca, és neki is van bőrhibája, mégis nagyon jól áll neki a platinaszőke :DD
2013. jan. 9. 13:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen , főleg a nagyon világos bőrhöz , világos szemöldökhöz passzos.És kell hozzá vékony arc , és előny hogyha kék vagy zöld szemed van.


Az ennyire világos haj viszont nagyon csúnya a kreol , szoláriumozott bőrrel.


[link]

[link]

[link]


[link]

2013. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:). ezért örülök hogy én olyan fehér vagyok "mint a fal .." xDDDD na jó annyira nem :DD

de félek megcsináltatni, mert hát kerek az arcom..:// pedig addig stimmel hogy kékeszöld szem, világosbőr.. :DDD.

de neki is kerek-duci az arca, mégis jól áll neki az ilyen féle szőke.. [link]

2013. jan. 9. 14:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akit belinkeltél egyáltalán nem illik hozzá ez a haj, több okból sem, a bőre/alapozója sárgás, a haj még jobban kiemeli a sárgát, ez nagyon nem szép így. Az arc nem szabad hogy ennyivel sötétebb legyen mint a haj... ez így nagyon csúnya. Szóval rózsaszín árnyalatú nagyon világos bőrhöz való a fehér haj... sárgáshoz nem. Ahhoz az arany árnyalatú illik. Ilyesmi: [link]
2013. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

értem:DD. amúgy pont olyan képet linkeltem tőle, ahol tényleg elég gáz xD .

szóval, akkor meg se próbáljam a kerek arcom miatt? :S

pedig csak annyi bajom van xD

több okból jó lenne pedig:D.

- kiskoromban is szőke voltam, csak bebarnultam ahogy nőttem :D

- világosbőr, zöldes szem.

és a sötét színek nem nagyon illenek hozzám :)

most akkor nem tudom mi legyen :S. lehet egy világos szőkésbarna jobb lenne :) .

2013. jan. 9. 14:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis fodrásszal érdemes megcsináltatni, és majd ő megmondja, jól áll-e. Sok mindentől függ. Az, hogy kerek az arcod, a frizura formájával korrigálható.
2013. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!