Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt már olyan napotok, hogy...

Volt már olyan napotok, hogy menthetetlenül csúnyának éreztétek magatokat, máskor meg szépnek?

Figyelt kérdés
Velem előfordul időnként. Azt mondják, hogy azért mert túl hiú vagyok.

2012. okt. 6. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindig van ilyen:)

Olyan is, hogy egy nap dagadtnak érzem magam, másnap jónak

2012. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt.:S
2012. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkivel van ilyen. Ahogy olyan is hogy ugyanabban a ruhában vagy és van hogy megnéz egy csomó pasi van hogy senki. Nagyon sok függ az aktuális hangulatodról, kisugárzásodtól hogy hogy nézel ki.
2012. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez pattanás függő. Ha épp megjön, és kipattogok, akkor legszívesebben zacskót húznék a fejemre.
2012. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 5 percenként váltakozik a 2... eléggé szar, úgyhogy szerintem örülj neki hogy naponta váltaozik... XD de egyébként mindenkinek van ilyen
2012. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!