Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosszak a hajcsavaróim vagy...

Rosszak a hajcsavaróim vagy én használtam őket rosszul?

Figyelt kérdés

Vettem olyan hajcsavarókat amik nem sima felületűek hanem olyan tépőzár szerű borításúak. Hajmosás után raktam hajdúsító habot a hajamba, kifésültem és becsavaróztam a hajam. Úgy fél óra múlva fújtam rá pici lakkot és megszárítottam.

De az eredmény kb. a nulla volt vagy még annál is rosszabb. Amit sikerült normálisan kiszednem annak se látszott a hatása a hajamon, de jó pár beleragadt és alig tudtam kiszedni :S Nagyon megfogta a hajam. Az eredmény szénakazalszerű lett és cseppet sem hullámos :S

Ti hogy csináljátok csajok? Van hajsütő vasam, de gondoltam milyen nagyszerű lenne kipróbálni a csavarókat is. Ráadásul szettbe vettem :S


2013. jan. 11. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

király, üdv sorstárs, multkor én is így jártam :D

Nekem is ilyen hajcsavaróm van és mikor reggel kibontottam a hajamból (vagyis kitéptem) kb az eredmény egy kalap sz*r volt, majdnem elsírtam magam, hogy ha ezt tudom nem nyomorítom szét éjjel a fejem a csavarókkal.

Szerintem használj sütővasat, mivel ezt a hajcsavaró ezek szerint gagyi

2013. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hajcsavaró akkor jó, ha minél tovább van a hajadban. Mosd meg este, tegyél rá habot és csavard be. Lakkot nem szabad ilyenkor rátenni!!! Szárítsd meg, akár több részletben, és hagyd rajta a csavarókat reggelig. Semmiképpen ne közvetlenül szárítás után szedd ki őket, mert a meleg haj átveszi a formát (ezen az elven működik a hajsütővas is), szóval ha melegen kibontod, akkor lógva hűl ki.

Ügyelj arra, hogy szépen egyenesen csavard fel őket és úgy is szedd ki, hogy ne kócolódjon össze. Én egyébként pont emiatt nem szeretem a tépőzáras csavarókat.


Ha nem másnapra akarod, hogy szép legyen, akkor is szárítás után (amikor már tényleg csontszáraz, nem csak a teteje, hanem az alja is a csavarónál) várd meg, amíg teljesen kihűl (gyorsíthatsz rajta a hajszárító hideg levegőt fújó gombjával), akkor bontsd ki óvatosan, és kibontva lakkozd.

2013. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!