Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok kockázattól megóv a...

Dubstep91 kérdése:

Sok kockázattól megóv a mértékkel való szolizás és az anyajegyek leragasztása, bekenése?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Mértékkel való szolizás esetén nem kell leragasztani az anyajegyeket,ha le is ragasztanád a többi bőrfelületet is éri,és ott is okozhat problémát abban az esetben ha ész nélkül csinálod.

Heti 1-2 alkalomtól nem lesz komolyabb bajod,persze ha nem órákra mész be.

2013. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csakis 0.3 EU s csokicsövesre gondoltam : ) heti 2x 5 percekkel kezdeni ha az nemsok a jó fehér bőrömnek. :DD Aztán persze ritkábban csak hogy alapszint tartsak.
2013. jan. 16. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Nektek a heti 2 alkalom kevés szoli? Az rengeteg... a bőröd hamar olyan aszott lesz hogy pasi nem akar a közeledben lenni... nézd meg a többi szolis csajt nyáron mikor kivan a mellük... ott ráncosodnak a leghamarabb, meg foltosodik a bőrük. 20 évesen 35+nak néznek már ki emiatt. Szoliban dolgoztam, komolyan undorítóak a legtöbben akik oda járnak, már bocsánat, nem beszólni akarok, csak felhívni rá a figyelmed hogy a fehér bőr gyönyörű, a foltos, pöttyös, szeplős, ráncos szolisárga pedig nem az. Márpedig ilyen lesz a szolitól 1-2 éven belül, akkor is ha csak havonta 2szer jársz. Azon pedig már nem segít semmi, nem visszacsinálható.
2013. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát pasi ne is akarjon a közelembe jönni mivel én is az vagyok :DD Nem 1 2 évre tervezek csak 1 2 hónapra,hiszem hogy jót is tenne amilyen a szinem :D
2013. jan. 17. 02:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam szoliban és én magam is szolizok rendszeresen. Van, aki minden nap jár, így a heti 1-2 alkalom ahhoz képest nem sok. Én heti egyszer 15 percre járok, mert már csak fenntartom a színem, eleinte 5 percekkel kezdtem én is, heti 2-3 alkalommal. Soha nem mondták még rám, hogy szolis p*csa lennék, mert nem vagyok se fekete se narancssárga, egészséges színem van az alap hullaszínem helyett. Ha nem szolizok nagyjából kéknek látszok, mert átlátszanak az ereim a bőrömön, szóval kékes-szürkés hulla színnel áldott meg a sors, ami szerintem minden, csak nem gyönyörű. Ez a szín viszont már tetszik. Még csak kreolnak sem mondanám magam és nem is tudnék az lenni. Nyáron sem fog a nap jobban, ha órákat feküdnék napon vagy a szoliban, akkor sem tudnék egy bizonyos szintnél jobban lebarnulni, mert egy idő után megáll nálam a barnulás, és ez a szint sajnos még a kreolt sem éri el, pedig én nem bánnám. Én nem szoktam leragasztani az anyajegyeimet, meg nem is kenem, mert fekvő szoliban úgyis lekenődne róla bármit kenek rá, főleg, hogy fordulni szoktam benne. De félévente-évente járok bőrgyógyászhoz szűrésre. Még csak veszélyesnek kinéző anyajegyem sem volt soha, amit le kellett volna szedetni, illetve a bőröm sincs megöregedve, a bőrgyógyász konkrétan meg sem említette, hogy "ejnye-bejnye nem kéne szolizni", mert szerintem észre sem vette, hogy ez nálam szolival elért szín.
2013. jan. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, hozzáteszem, hogy 19 éves vagyok, 15-16 éves korom óta járok rendszeresen, és nincs se ráncom, se pigmentfoltom, se aszott bőröm, viszont pattanásom sincs, mert nagyon jó hatással van rá a szoli, legalábbis nálam bevált rá, csak mensikor jön ki 1-2, pedig régebben elég sok volt (bár akkor kamaszodtam is), de a hátamról és az arcomról nagyon szépen és rövid idő alatt eltüntette a pattanásokat a szoli. Ha valaki figyel arra, hogy mindig lemossa a sminket alaposan, és nem ég bele a bőrébe, akkor főleg nem lehet gond.
2013. jan. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A leirás alapján nekemis pont ilyen hullaszinem van :DD 21 vagyok de még soha nem mentem.Elejében heti 2 aztán szin megtartás heti 1 lenne célszerű :D
2013. jan. 17. 02:38
 8/9 anonim ***** válasza:
és ha leragasztom akkor egyszerűen egy sebtapasszal? vagy kell valami különleges leragasztás?
2013. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha leragasztod egy sebtapasszal, akkor lesz rajtad egy (vagy több) sebtapasz alakú folt. Szerintem az rosszabb a hullaszínnél is.
2013. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!