Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz, hogy folyton...

Nagyon gáz, hogy folyton változtatom a hajszínem?

Figyelt kérdés
Egy fél év alatt háromszor váltottam: lőször szőke voltam, aztán meggondoltam magam, hogy nekem mégis barna kell, aztán amint barna lett megint szőkét akartam. Most, hogy szőke vagyok vörösre szeretném festeni. Megpróbálok egy évig legalább most szőke lenni, aztán festem csak be. Nem tudom hogy szokhatnék le erről... :( Mit tegyek?

2013. jan. 22. 13:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Eléggé megviseli a hajamat... :S
2013. jan. 22. 13:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Örülhetsz én havonta változtatom mert hamar megszokom a régit és valami újra vágyom :D Másfél hónapja van meg a kék-barna kombóm de szülinapomra változtatni akarok ami köbö 2 hét múlva esetékes. Az én hajam is kikészül sajnos tőle.. Tegyél rá pakolásokat, neten találhatsz nem csak zsíros, száraz, töredezett hajra, hanem festettre is, amik táplálják a hajad. De ezen kívül mást nem nagyon tehetsz max ha abbahagyod. Én pl már a vasalást is ritkábban csinálom meg, ha a frufrum pl nem úgy áll ahogy szeretném csattal beállítom és egy idő után úgy marad. Így megspórolok egy adag forróságot a hajamnak. De ez csak egy ötlet volt ha esetleg te is vasalod :)
2013. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Majd kinőttök belőle... Nem menő az össze-vissza váltogatott hajszín, mellesleg tönkre is teszitek vele a hajatokat. Meg kell tanulni "Állj!"-t parancsolni magatoknak, csupán önuralom kérdése.
2013. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos vasalom is igen :S De abba szeretném hagyni. Jó tudni azért, hogy nem csak én vagyok ilyen... De talán azért csinálom, mert még nem találtam meg a megfelelő színt. Vörös még úgysem voltam. Hátha... :D
2013. jan. 22. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia.. Én pontosan ugyan ebben a sorrendben váltogattam.. Ma próbáltam meg visszafestetni a vörösből megint szőkére.. Nem sikerült.. Szerencsére viselhető színe lett, mindenesetre nem tett neki jó az újabb leszívom átfestem.. Szóval levágtam jó rövidre.. Én azt hiszem most volt elég a színváltásból.. De még párszor festenem kell sajnos, hogy hasonlítson az eredetire.. Utána ha az is lenőtt eléggé talán nm lesz olyan feltűnő, várok és visszavágatom megint rövidre, ami már az eredeti lesz és azt növesztem meg.. Elég bonyolult.. A lényeg a lényeg.. Nem gáz, hogy váltogatod, de nem tesz jót a hajadnak..és van olyan szín, pl a vörös, amit utána igen nehéz lesz eltávolítani, ah mégse tetszik..
2013. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy megviseli a hajam. De sajnos elég nagy a késztetés. Ha a vörös sem tetszik akkor megpróbálok megállapodni egy hajszínnél. Csak nehogy addigra kihulljon a hajam. Mondjuk akkor parókával minden nap más színű lehet a hajam... >.<
2013. jan. 22. 15:58
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel a menőség 3-as? Nálam az már rég nem létezik ;) Remélem te is kinövöd a bunkóságod.
2013. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, nekem 2hetente más színű. Alapból szőkítem és arra szoktam festeni színezővel mindig mást... bár nekem ilyen lila, kék, zöld, piros, stb hajszíneim vannak, nem természetes. Régen voltam vörös, csak szólok előre hogy a vörös pigmentektől akkor szabadulsz meg majd csak ha lenő vagy teljesen leszívatod. A vörös nagyon ragaszkodó szín. Inkább előbb photoshopold egy képed és nézd meg jól áll-e egyáltalán:D
2013. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha így szereted, nyugodtan. Csak jó fodrászt keress, jó termékeket használj, mert a hajadat megviselheti, ha rosszul bánsz vele.
2013. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak annyi, hogy nincs kiforott stílusod. Én is ilyen voltam, de most már kicsit lenyugodtam. Azzal amugy nincs baj, ha próbálgatod, hogy mi áll jó, hanem az a baj, ha egyikkel se érzed magad jónak, akkor nem a hajszínnel van a baj, hanem az önbizalommal.
2013. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!