Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Lécci vegyétek...

Koncocska kérdése:

Mit tegyek? Lécci vegyétek komolyan!

Figyelt kérdés
kb egy hete úgy döntöttem, levágom a hajam, de kár volt, túl rövid lett, és nagyon sokan beszóltak miatta... gondolkoztam póthajon, vagy parókán, de kicsit szégyellném...ha tudtok nekem tényleg hasznos és egyszerű, és könnyen elérhető tanácsokat mondani, nagyon nagyon hálás lennnék!! előre is köszönöm!! :)

2013. jan. 26. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A póthaj elég drága mulatság. Halott haj,úgyhogy különleges ápolást igényel és hullik is ezért 3-4 havonta föl kell töltetni. Ha nincs rá pénzed vagy időd akkor fölösleges,mert igénytelenül fog kinézni.

A legjobb megoldás az,hogy megvárod amíg megnő. Ha nagyon nem tetszik akkor vegyél pár szép hajcsatot és készíts valami csinos frizurát:)

2013. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1: paróka nem kényelmes, és elég nevetséges is lenne.

2: póthajban akkor gondolkozz, ha 3 havonta rá tudsz áldozni 100ezret kb.

3: ha utálnak/szeretnek nyesztetni a környezetedben, akkor a parókáért, póthajért is ugyanúgy fognak, hidd el. Csak akkor még adsz nekik egy plusz bizonyítékot, hogy ők nyertek.

Gyorsan megnő a hajad, ha nem totál rövid, akkor még más fazont is vágathatsz belőle. Tanuld meg formázni, csinálj belőle frizurákat, és kész.

A beszólásokkal meg nem kell foglalkozni.

2013. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ha kívülről nem is annyira, de belülről nagyon sokat segítettetek!!!! :) ;)
2013. jan. 26. 15:06
 4/5 anonim válasza:
Próbáld meg csattokkal eltűzögetni. Rengeteg féle van, biztos találsz olyat ami a stílusodnak megfelelő:-)
2013. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, akkor majd kitalálok valami új frizurát.... :) köszi a válaszokat! :)
2013. jan. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!