Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsirhiányos börre hatásos...

Fibbrizzo kérdése:

Zsirhiányos börre hatásos krém, vagy bármi?

Figyelt kérdés
Már gyerekoromban is ilyen volt a böröm ,sajnos a szüleim nem vittek el soha a börgyogyászatra,és meglett az eredménye ,Több magánrendelöbe voltam de sehol sem tudtak olyan krémet adni ami teljesen megszünteti ,Az arcom folyamatosan hámlik,föleg az orr tövében és a szemeknél .A krémek csak nappal jok ,éjszaka alvás közben ledörzsölödik és ugyanugy kiszárad a böröm .Tanácsok vagy hasznos tötletek ,Nagyon kellemetlen ez igy:
2013. jan. 27. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Használj folyamatosan olivaolajat! NEM VICC!!!!


Minden arcmosás után még nedvesen kend be vele az arcodat: pár csepp olajat dörzsölj el a tenyered között és utána azzal kend át az arcbörödet. Este lehet kicsit bövebben is és alaposana maszirozd is be. Már egy-két hét alatt látványosan javulni fog.


Ez a módszer mellett nemcsak a zsir pótlódik vissza, hanem egyúttal hidratál is, és a böröd PH-ja is optimális lesz.

2013. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem ,kiprobálom
2013. jan. 27. 16:34
 3/9 anonim válasza:
ez nem szeboreás ekcéma véletlenűl? mert akkor pont hogy nem zsírhiányos
2013. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem ,mert csak folyton hámlik és viszket ,de piros foltok nincsenek rajtam ,
2013. jan. 27. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Hámositó kenőcsöt kellene rá venni a gyógyszertárban.

De én merném ajánlani a popsi kenőcsöt,amit helyben készitenek el a gyógyszertárban .Olyan gyógyszertárba kell menni,ahogy van egy nagyon idős gyógyszerész,ő tud még jó dolgokat .

2013. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ahol*
2013. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nekem szeboreás ekcémám van, de nem feltétlenül jár piros foltokkal járhat csak hámlással is... nekem is az orrom töve, és a szemem környéke, nekem csak a head and shoulders vált be, próbáld ki, naponta 2* mosakodj meg vele, ha javul akkor neked is ez a bajod..

amúgy nekem is azt mondta 10-9 orvos, hogy száraz a bőröm, csak 1 az utolsó mondta, hogy szerinte pont hogy nem... ő ajánlotta a head and shoulderst és 1 hét alatt megoldotta, amivel 25 éve szenvedtem...

2013. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
már probáltam azt a sampont de semmi hatása nem volt
2013. jan. 27. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:
A hámlás lehet stzimpla vízhiánytól is. Gyakran a rossz krém hazsnálat miatt van, mivel azt hiszi a laikus hogy a száraz hámló bőrre zsiros krém kell epdig nagyon nem hanem hidratáló. ha fiatal vagy nem lehet alipikus(zsírhiányos) bőröd, vagy dehidratált vagy valami bőrbetegség pl ekcéma, de ha bármi iylen böbetegség lenne akkor viszketne is, ah nem viszket akkor inkább dehidratáltság okozza. Ajánlatos lenne professzionális krémeket használnod nem a bolti kutyulmányt és eljárni Ultrahangos kezelésre az nagyon jól feltölti a bőrt.
2013. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!