Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tönkretenném a haját? 5 éves...

Tönkretenném a haját? 5 éves lányomnak farsangra bekreppelném a haját, mert boszorkány lesz. Tök egyenes a haja, én meg jó kócosra, boglyasra csinálnám meg neki. Vékonyszálú, sűrű, egészséges haja van.

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszed tönkre neki, 1x kibírja, és használj valami hővédőt löttyöt előtte. :)
2013. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Segítenél? Milyen hővédőt ajánlasz? Hol kapok olyat?
2013. jan. 29. 22:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

egy alkalommal nem megy tönkre a haja.

Én ezt használtam még régebben

[link]

De ez olyan hoyg nedves hajra kell felkenni utána megszárítani és utána kreppelni. tehát érdemes hajat mosni a farsang előtt.

VAgy na a sprés hővédő, abban nem nagyon van tapasztalatom de azt legalább lehet száraz hajra fújni és úgy már lehet is kreppelni. dm-ben rossmann van egy csomó

2013. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajvédőt mindenkepp hasznalj. Ha sprés akkor utana ki kell fesulni a hajat hogy eloszlassa. Amikor kreppelsz akkor max 2-3 mpig hagyd a hajan a kreppelot
2013. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
sztem tönkretennéd:S paróka nem jó?
2013. jan. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1x-i használattól nem teszed tönkre a haját, de hogy nem a legjobb a hajnak a kreppelő, tupír, lakk, az tény, főleg, hogy vékony szálú a haja.
2013. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak szintén kb ilyen lehet a haja. De én inkább parókát vennék rá, minthogy a hajával kínlódjak, mert kb 100 %, hogy nem maradna neki úgy, ha pedig igen, akkor utána lenne baromi nagy hiszti, amikor kiszedem belőle a kócot.
2013. jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

fond be neki kicsi fonatokra fejtőtől egészen a végéig :) a hatás majdnem ugyanaz, és nem kell hozzá hő :)

vizesen befonod, húzol a fejére sapit és úgy alszik...reggelre tökéletes lesz

2013. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az én lányom nem hisztizik semmilyen frizurászkodásnál, akkor sem, ha húzom. :)

Előbb kipróbálom a fonást, nagyon köszönöm Nektek!!!

2013. jan. 30. 10:57
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Ne csurom vizesen fond be mert nem fog megszáradni. Ha szárazan befonod este az is jó reggelre.
2013. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!