Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha 4 évig intenzíven sminkelte...

Ha 4 évig intenzíven sminkeltem magam, de már abszolút nem, később megfog látszani a sminkes időszak a bőrömön?

Figyelt kérdés
Általában szemhéjpúdert, szemceruzát és szempilla spirált használtam. Alapozót SOHA!

2013. jan. 31. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ mit kentél rá. Nem mindegy, hogy lejárt szavatosságú kínais vagy luxussmink volt-e.
2013. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy fog. Semmi baja nem elsz a bőrödnek ha sminkelsz, főleg hogy az arcodra nem is teszel. Ha jó minőségű smink cuccokat hazsnálsz amugy sem lesz semmi bajod. Persze ha rendesen este lemosod stb.
2013. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt nem mondanám intenzív sminknek...semmi bajod nem lesz tőle. Sőt aki szennyezett levegőjű helyen lakik, talán még véd is a smink...persze alapozóra gondoltam.
2013. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem hogy kozmetikus vagyok, ugyhogy hidd el nem a levegőbe bezsélek. Második voltam.
2013. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha alapozót nem használtál az nem intenzív. Másrészt 4 év nem annyira sok. A szempillaspirál meg hogy látszódna a bőrödön?

Amúgy ez a sminkelés tönkreteszi a bőrt dolog kicsit fel van fújva. Ha esténként lemosod és ápolod és hidratálod az arcbőrödet rendszeresen, akkor nem igazán fog rontani rajta egy jó minőségű (!) márkás alapozó. Annál sokkal rosszabb, ha például nem hidratálod renszeresen, vagy ahogy írták, ha szennyezett helyen (belváros pl.) mászkálsz naponta. Valamint az erős UV fény is öregíti, amire ponthogy jók az UV védős alapozók.


Tehát sztem nyugodtan használhatsz továbbra is, főleg ha csak szemfestéket, ha csak ez a gondod, h bemesélték neked, hogy meglátszik a bőrödön, mert ez hülyeség.

2013. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!