Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ráncosodás fiatalon?

Ráncosodás fiatalon?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és a homlokom tele van ráncokkal mi lehet ennek az oka? mit lehet ellene tenni, ha már nagyon erős?

2013. febr. 3. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokat grimaszolsz? Leginkább a sok szemöldök felhúzástól alakul ki a homlokon a ránc.

Esetleg kevés folyadékot (vizet!) iszol? Akkor is hamarabb ráncosodik a bőr, ha nincs megfelelően hidratálva.

Ha már nagyon erős, nem nagyon tehetsz semmit. Esetleg figyelj oda, hogy ne grimaszolj, és mivel fiatal vagy még nagyon, talán kisimulnak.

Én 24 éves vagyok, a bőröm feltűnően sima. Tudatosan figyelek arra, hogy a szemöldököm ne húzzam fel, ne hunyorítsak, így nem törik a bőröm. Kissé furán hangzik lehet, de már annyira megszoktam, hogy soha nem csinálom, és részben ennek köszönhetően nem törik meg a bőröm.

2013. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! igen elég vizet iszok. A grimaszolás meg hát... Az is lehet, na akkor ma megfigyelem hogy mennyit húzom fel a szemöldököm! Hátha ez lehet a gond. Köszönöm még egyszer.
2013. febr. 4. 05:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mimikai ráncok.Használj egy könnyű hidratálót.
2013. febr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!